Lista ocen Toyota Corolla VIII Hatchback 1.6 i 16V 110KM 81kW 1997-2002 (26) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 21 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kosniewski@wp.pl
Hatchback 1.6 i 16V 110KM 81kW
Jedynkę można włączyć dopiero przy całkowitym zatrzymaniu auta, dwójka i trójka mogłyby lepiej wchodzić. Zbyt krótkie przełożenia czwórki a zwłaszcza piątki, co powoduje, że przy 120 km/h silnik ma już 4 tys. obrotów i robi się bardzo głośny.
~jan
Hatchback 1.6 i 16V 110KM 81kW
Przy tym przebiegu wszystko pracuje bardzo dobrze, jedyne do czego można się przyczepić to dość krótkie biegi i na piątym jazda powyżej 120km/h to już problem. Obroty przy tej prędkości to okolice 4000 / min. Bez żadnych awarii
~Krzyś
Hatchback 1.6 i 16V 110KM 81kW
mam wersję G6 z 6 biegową skrzynią, niekiedy haczą biegi 1 i 2, nie wiem co jest powodem, czasem mi to przeszkadza, poza tym wszystko ok, 6 bieg super nadaje sie do ekonomicznej jazdy na dluższych odcinkach
~scorp33
Hatchback 1.6 i 16V 110KM 81kW
Nigdy nie miałem żadnych kłopotów. Biegi wchodzą gładko i precyzyjnie. Przy takim przebiegu można się spodziewać jakich problemów - a tu nic. Czasami (sporadycznie, rzadko) pojawia pojedyńcze "haczenie".
~Marcin
Hatchback 1.6 i 16V 110KM 81kW
Skrzynia w moim egzemplarzu była idealna, wymieniłem tylko w niej olej na pełen syntetyk Mobila. Bo słyszałem że ludzie tego nie robią imają problemy niekiedy z drugim biegiem.
~mcamiked
Hatchback 1.6 i 16V 110KM 81kW
Tak jak i silnik skrzynia bez zarzutu. Jedyne co ostatnio zauważyłem to przy szybkiej zmianie biegów z dwójki na trójkę trochę zgrzyta.
~Pawel1201
Hatchback 1.6 i 16V 110KM 81kW
Fajna skrzynia biegow, moglaby pracowac ciut lzej, choc biegi i tak wchodza tylko z lekkim oporem. Zawsze masz pewnosc ze wrzuciles dobry bieg.
~ryczkowsky@wp.pl
Hatchback 1.6 i 16V 110KM 81kW
6 biegów, krótkie przełożenia. Wszystko byłoby ok gdyby nie ten wsteczny. Do tej pory mam czasami trudności we wbijaniu.
~skawa
Hatchback 1.6 i 16V 110KM 81kW
wszystko byloby super tylko ten wsteczny:( raz wchodzi raz nie....potrafi sam wyskoczyć.reszta biegów bez zarzutu!

Toyota Corolla VIII – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~www
Hatchback 1.6 i 16V 110KM 81kW
bardzo krotkie przelozenia w wersji G6, 6 biegow daje wielka frajde a zarazem elastycznosc po miescie
Toyota Corolla VIII Hatchback