Oceny Toyota Corolla VIII Kombi 1.3 i 16V 86KM 63kW 1997-2002

Toyota Corolla VIII Kombi 1.3 i 16V 86KM 63kW 1997-2002 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Toyota Corolla VIII Kombi 1.3 i 16V 86KM 63kW 1997-2002

~kmaluzny
Kombi 1.3 i 16V 86KM 63kW
Jednak co oryginalny japończyk, to oryginalny japończyk. Corolle z tego rocznika były sprowadzane do Europy z Japonii, bo ich jeszcze w naszym regionie nie sprzedawali. Podobnie było z niektórymi modelami Hondy i kilku innych marek. Z opinii znajomych te auta nie są do zdarcia, przy rozsądnej, normalnej eksploatacji. Jeśli chcesz autem jeździć, nie inwestować zbyt w auto, nie wydawać majątku na paliwo; nie jest twoim celem chęć pokazania się z...
3,7
~jazlo
Kombi 1.3 i 16V 86KM 63kW
ogólnie dobrze poza tym że bardzo słabą ma blachę chodzi przede wszystkim o progi które u mnie są bardzo dziurawe ceny części które wymieniałem są niskie auto się nie psuje zużywają się materiały eksploatacyjne odklejają się gumy na reflektorach [co za debil to wymyślił] tłumik drze po progach
~proud japanese
Kombi 1.3 i 16V 86KM 63kW
Samochód bgez awaryjny, ,funkcjonalny . mOŻE nie za ładny . Ja uważam że samochód ma jeżdzić a nie wygladac . Uwaga ! Wóż opisywany był całkowicie prod japońskiej . I w każdym detalu widać było że dumni potomkowie samurajów włożyli tam serce. Mam teraz Corolle 06, 1,4 d4d i z przykrościa stwierdzamj że to nie to samo.
~OzMar 72
Kombi 1.3 i 16V 86KM 63kW
Auto dla małej rodziny za to na długie trasy z racji małego zużycia paliwa. Bagażnik w combi nie jest duży ale można powiększyć kładąc kanapę. Wnętrze jest wzorcowo wykonane w japońskim stylu, ergonomiczne no i trochę szare, bez polotu. Mogło być lepiej wyciszone ale i tak nie ma się co czepiać. Jestem jak dotąd bardzo zadowolony z Corollki.
~lukasz666g
Kombi 1.3 i 16V 86KM 63kW
niezawodny samochód za niewielkie pieniądze co fajniejsze samochód dla mas czyli części raczej tanie
~super_auto_!!!
Kombi 1.3 i 16V 86KM 63kW
rewelacyjne auto!!! nic tylko lac benzyne -nie do zdarcia!!!
Dziennik kosztów dla Toyota Corolla VIII Kombi 1.3 i 16V 86KM 63kW
9,2
3,4
~Wicio
Kombi 1.3 i 16V 86KM 63kW
NIe Kupilbym po raz drugi tego auta pomimo niskich wymagan
~mariusz z mazur
Kombi 1.3 i 16V 86KM 63kW
obecnie jesę tem zmuszony do spszedaży, potszebuję większego kombichętni mile widziani mój t.606821715
Kombi 1.3 i 16V 86KM 63kW
Niwielkie kombi wyprodukowane w Japonii,pomimo 10 lat nie widać zupełnie śladów zużycia
~Wiktor
Kombi 1.3 i 16V 86KM 63kW
w porownaniu z moimi poprzednimi samochodami to autko jest naprawde niezawodne
Toyota Corolla VIII Kombi