Ocena kierowcy - Toyota Corolla VIII Kombi

Paweł , 14 lat temu
Silnik 1.6 i 16V 110KM 81kW
Rok produkcji 1998
Toyota Corolla VIII Kombi 1.6 i 16V 110KM 81kW 1997-2002 - Oceń swoje auto
Bardzo fajny niezawodny wół roboczy. Nie grzeszy urodą szczególnie wersja kombi z okrągłymi oczami ale za to odwdzięcza się niezawodnościte z rodowodem zaczynającym się na J nie do zajeb...
Bardzo dobry silnik 1.6 nie polecam mniejszego 1.3 - 1.4 cichy nie do zdarcia
Również duży plus jak na te alta przełacza się biegi lekko i bez zgrzytów
Jest to samochód dość nisko zawieszony ale za to całkiem dobrze trzyma się drogi, nie buja, przyzwoicie wybiera nierówności
Jak to w Toyocie wszystko na swoim miejscu, bez udziwnień głupich i patentów, które utrudniają życie kierowcy.
Nigdy w niej nie zmarzłem, chwile się poczeka i w aucie jest ciepełko.
Chyba Toyota maksymalnie wykorzystała przestrzeń w tym kombi, bagażnik bardzo pojemny z tyłu mogło by być ciut więcej miejsca ale ogólnie nie ma co narzekać.
ok
hmm...tu raczej moja corolla nie złapie plusa- pali więcej niż auta konkurencji. Diagnoza mechanika: \" Panie Toyoty tak mają\" :)
Trzymają cenę ale jak się poszuka można wykukać ciekawe oferty sprzedaży ja swoją kupiłem za 8000 zł
Kupiłem ją od pierwszego właściciela który przysięgał że nic się w niej nie zepsuje i ...cholera minął rok i chłop prawdę mówił. Moja Toyota jest orginalnym japończykiem, podobno te składane w GB ustępują jakością. jedyne co zrobiłem w samochodzie to wymieniłem przewód od chłodniczki oleju zwyczajnie dosztukowałem z kawałka gumowej rurki- działa
Nic

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.6 i 16V 110KM 81kW [l/100km]