Oceny Toyota Corolla VIII Kombi 2.0 D 72KM 53kW 1997-2002

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Toyota Corolla VIII Kombi 2.0 D 72KM 53kW 1997-2002

~SUHARSKI
Kombi 2.0 D 72KM 53kW
Mam ja prawie rok i jest bardzo wdziecznym autem, zima pali od 1-go. Wygodna, dobrze uzadzona,... Najfajniesze bylo moje wrazenie jak kupilem - ma 10 lat, jetsem co najmniej 3 wlascicielem i daje wrazenie auta NOWEGO wszystko dobrze wyglada, nic sie nie rozlazi, nie jest zuzyte, wytarte. Nic nie trzeszczy, wszystko od skrzynio biegow przez zawieszenie, silnik, pedaly sprzegla itd. elektryczne szyby, lusterka i inne pierdoly, dziala tak jak...
~Jarosław
Kombi 2.0 D 72KM 53kW
Świetny niezawodny samochód. Nigdy nie odmówił współpracy. Kiedy zobaczyłem ten model po raz pierwszy oceniłem ..."najbrzydsze kombi świata !". Nie przypuszczałem że kiedyś się w niej zakocham...ze wzajemnością. Naprawdę wdzięczny samochód. Szkoda że już dziś takich nie robią. Stara Japońska robota.
~karolcia20
Kombi 2.0 D 72KM 53kW
Fajne auto dla niewymagających prestiżu, nowinek technicznych oraz niezłych osiągów. Na dzisiejsze czasy trochę za słaby silnik i na pewno przeskakiwanie auta po aucie nie wchodzi w grę. Najlepiej będzie się spisywać na trasach o nieco mniejszym natężeniu ruchu kiedy to wcale nie jest najwolniejszym pojazdem na drodze i może pokazać swoje pozytywne oblicze.
~tadzior
Kombi 2.0 D 72KM 53kW
Ogólnie nie można na nią narzekać ale teraz zastanowił bym się nad Oktavią lub czymś z VW wydaje mi się że silniki diesla vwagena są jednak na wyższym poziomie. Do tego części do Niemca są na pewno tańsze i łatwiej dostępne. W przypadku Toyoty zakup niektórych części w serwisie potrafi powalić ceną na kolana. Dobrze że są szroty.
~jeremiasz:)
Kombi 2.0 D 72KM 53kW
Auto ma swoje wady (ciasne wnętrze, słaby silnik) oraz zalety czyli legendarna niezawodność. Jeśli ktoś szuka auto do przemieszczania sie to ten modej jest idealny
~Pahoo
Kombi 2.0 D 72KM 53kW
POLECAM!!! Wcześniej miałem Forda Escorta - nie ma nawet co porównywać.

Toyota Corolla VIII – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~ronsko@o2.pl
Kombi 2.0 D 72KM 53kW
niezawodne, jeden z ostatnich prawdziwych japońców następne wersje to już z UK czy Turcji nie umywają się do tego.
3,7
~rzepek84@wp.pl
Kombi 2.0 D 72KM 53kW
Autko , bez grubszych napraw, poza czesciami ekploatacyjnymi, standardowo!!
~miczie
Kombi 2.0 D 72KM 53kW
Dla mnie to doskonały samochód rodzinny. Tani w eksploatacji, niezawodny, bezpieczny, pakowny. Dla młodzieży i zwolenników mocnych wrażeń są inne auta.
~alef
Kombi 2.0 D 72KM 53kW
Samochód który kupiłbym jeszcze raz - diesel kombi, sprowadzony od 1. właściciela, niezawodny, ekonomiczny - czego chcieć więcej ?
Toyota Corolla VIII Kombi