Oceny Toyota Corolla X Sedan 1.6 Valvematic 132KM 97kW 2009-2010

Toyota Corolla X Sedan 1.6 Valvematic 132KM 97kW 2009-2010 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Toyota Corolla X Sedan 1.6 Valvematic 132KM 97kW 2009-2010

~Jacek
Sedan 1.6 Valvematic 132KM 97kW
Obecna Corolla E15 jest 4 Corollą jaką posiadam ( po E11 benz, E12 benz, E12 d4d). W przypadku tego modelu, Japończycy zastosowali swoją metodę, czyli zostawili to co jest sprawdzone i bezawaryjne, a zmienili/ulepszyli to co psuło się we wcześniejszych modelach. Zmieniła się oczywiście bryła nadwozia, Zmienił się kształt świateł. Samochód dostał boczne poduszki, kurtyny, poduszkę kolanową. W światłach mijania pojawiły się żarówki HB4, zamiast...
~karolcia20
Sedan 1.6 Valvematic 132KM 97kW
Pierwszy raz mam auto z mocniejszym silnikiem, po przesiadce z Corolli E 11 z silnikiem Diesla 72 KM, odczuwam znaczny przyrost mocy i doceniam to co oferuje silnik benzynowy. Należy zauważyć że przy podobnym stylu jazdy auto pali 1,5 l więcej na setkę. Przy spokojnej jeździe silnika prawie nie słychać. Nie zmienia to faktu, że Diesel lepiej sprawował się w mieście, dawał komfort ruszania spod świateł i poruszania się w korku, coś...
3,3
~Mateusz
Sedan 1.6 Valvematic 132KM 97kW
Samochód dobrze wykonany, z rewelacyjnym silnikiem. Jest cichutki, sprawny i nie brak mu mocy, w trasie zaskakuje spalaniem. Beznadziejne fotele (są za krótkie i za małe - dla osoby o wzroście max 180cm, wyższe osoby mogą zapomnieć o jakimkolwiek i lepiej poszukać czegoś innego.)
~Andrzej
Sedan 1.6 Valvematic 132KM 97kW
Ogólną ocenę dam bardzo wysoko, bo mam ją od nowości i przez 6 lat nie miałem żadnych poważnych awarii. Woził mnie i moją rodzinę bezpiecznie po różnych zakątkach Polski i Europy. Cichy i oszczędny (przy rozsądnym traktowaniu gazu)
3,4
~Kinga
Sedan 1.6 Valvematic 132KM 97kW
Zdecydowałam się dodać swoją opinię ponieważ czasem nie warto kierować się przy wyborze kolejnego auta sentymentem do poprzedniego modelu. Obecnie wszystkie auta są skonstruowane tak aby wytrzymać te pierwsze 5 lat w miarę przyzwoicie i szkoda mi że te 5 lat spędzę w sumie mało przyjemnie.
3,6
~Piotr66
Sedan 1.6 Valvematic 132KM 97kW
Ogólnie samochód przeciętny, nieźle wykonany, chociaż uważny obserwator zajrzawszy pod fotele, do bagażnika i pod deskę rozdzielczą ujrzy wyłażącą stamtąd tandetę. Ale to taka ogólnoświatowa tendencja. Co do urody auta - każdy będzie miał swoje zdanie. Dla mnie mocno przysadzista sylwetka i niezbyt urodziwy tył. Nie ma nawet porównania z Mazdą 6.

Usterki Toyota Corolla X

Toyota Corolla X – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~jarek
Sedan 1.6 Valvematic 132KM 97kW
jestem zadowolonym użytkownikiem, auto spełnia moje oczekiwania
~q
Sedan 1.6 Valvematic 132KM 97kW
Sprawdzone rozwiązania w konserwatywnym nadwoziu (sedan). Jeżeli będzie równie trwała jak poprzedniczki - można przeboleć brak kombi :-)
~marek
Sedan 1.6 Valvematic 132KM 97kW
trudno porównywać do wcześniejszej bmw 528 bo to inna liga myślę jednak że wybór był jak najbardziej właściwy
~Jacek
Sedan 1.6 Valvematic 132KM 97kW
Gdyby była możliwa do zaznaczenia opcja \"bardzo dobrze\", to najchętniej właśnie tą bym wybrał. Jest lepiej niż \"dobrze\", ale gorzej niż \"doskonale\".
Toyota Corolla X Sedan