Lista ocen Toyota Corolla X Sedan 2.0 D-4D 126KM 93kW 2007-2010 (13) - Silnik

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Robert z Gdańska
Sedan 2.0 D-4D 126KM 93kW
Auto jest ciężkie, więc przy ruszaniu czuć turbodziurę. Nie jest to coś kłopotliwego ale wyraźnie czuć jak się włącza turbo to troszkę wgniata w krzesło. Na trasie czasami obserwuje jak jakiś samochód na 2 wyprzedza za mną niestety odstaje. Mam zwyczaj wciskania gazu do oporu (tylko przy wyprzedzaniu) i uśmiecham się z politowaniem...W skrócie na trasie rewelacja.
~W.W.
Sedan 2.0 D-4D 126KM 93kW
silnik jest uosobieniem spokoju i ekonomiki a mimo to daje dynamike i dobrze przyspieszenie, mimo ze nie jest ono wyraznie odczuwalne (nie wciska w fotel bo ma mniej Nm od konkurencji, ale 10 do setki jest porownywalne z konkurencja), pali przy jezdzie miejsckiej (Wwa) 6-7.
~Tomaszek
Sedan 2.0 D-4D 126KM 93kW
jak na diesla 2.0 to ma nie za dużo KM i Nm ale auto jest dosc dynamiczne, choc na czuje sie tego mozno jak w innych autach (spokojniejszy moment obrotowy) ALE ten silnik pali realnie 6-6,5 w miescie przy dosc dynamicznej jezdzie, to jest rewelacja!
~dianoholic@gmail.com
Sedan 2.0 D-4D 126KM 93kW
Świetna elastyczność i przyśpieszenie od ok. 1500 obr./min do ok. 4000 na każdym biegu. Silnik słyszalny podczas jazdy, mi osobiście to odpowiada. W tej klasie samochodów ciężko o dobre wytłumienie.
~gogus
Sedan 2.0 D-4D 126KM 93kW
doskonale przyspieszenie jak na ta masa pojazdu, rozsadna moc silnika, pracuje bardzo cichutko, prawie go nie slychac wewnatrz, co mnie bardzo cieszy, mialem az zadosc klekotania w passacie.
~QbAsQ
Sedan 2.0 D-4D 126KM 93kW
Silnik rozleciał się po 50tys KM !! Jednak gwarancja, naprawa i za to tylko 3 pkt. Bo mimo to silniczek jest niczego sobie ale czekałem 6 mies na naprawe
~biurokrator@interia.pl
Sedan 2.0 D-4D 126KM 93kW
Silnik jest najlepszym elementem tego auta ! Elastyczny , zapewnia dobre przyspieszenie przy każdej prędkości ,
~Marek
Sedan 2.0 D-4D 126KM 93kW
Jak na diesla bardzo dobrze. Do 170 rozpędza się bardzo szybko, dalej nie próbowałem bo jeszcze za mały przebieg.
~ede
Sedan 2.0 D-4D 126KM 93kW
Bardzo cichy jak na diesla, nisko osadzony, prawie wcale go nie czuc. Rewelacyjne przyspieszenie.

Usterki Toyota Corolla X

Toyota Corolla X – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~zbigniew.hendzel@neostrada.pl
Sedan 2.0 D-4D 126KM 93kW
bardzo dobre przyspieszenie,cichy ,oszczedny silnik lepszy niz 116 KM robiony w Tychach bo Japonczyk
Toyota Corolla X Sedan