Oceny Toyota Corolla X Sedan 2.0 D-4D 126KM 93kW 2007-2010

Toyota Corolla X Sedan 2.0 D-4D 126KM 93kW 2007-2010 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Toyota Corolla X Sedan 2.0 D-4D 126KM 93kW 2007-2010

~Robert z Gdańska
Sedan 2.0 D-4D 126KM 93kW
Komfortowy, oszczędny, niezawodny. Trochę denerwuje brak rączki do zamykania bagażnika, w ogóle do tego bagażnika księgowy się wcisnął i zaczął ciąć koszta. Pokrywa oddzielająca koło zapasowe od bagaż za cienka. Gdy złapałem gumę i wymieniłem na zapas położyłem flaka do bagażnika a ta deseczka się wygięła i koło wpadło do środka. No porażka musiałem kupić gumową wykładzinę do bagażnika bo obawiam się że się połamie
~biurokrator@interia.pl
Sedan 2.0 D-4D 126KM 93kW
Bardzo lubię to autko ! jest ładne ! szybko jeździ i przyspiesza ! mało pali ... szkoda że czas tak szybko leci i że już minęło 100 tysięcy ... chciałbym nim jeździć jeszcze parę lat ... ale nie wiem czy tyle wytrzyma
~W.W.
Sedan 2.0 D-4D 126KM 93kW
mimo tandetnych plastikow deski/drzwi i zbyt miekkich foteli, jest to jedna z absolutnie najlepszych propozycji (mowie o wersji D4D 126KM)
~Tomaszek
Sedan 2.0 D-4D 126KM 93kW
jedno z kilku moim zdaniem najlepszych aut w tej klasie (Mazda 3, Corolla, Golf, Focus, Civic)
~dianoholic@gmail.com
Sedan 2.0 D-4D 126KM 93kW
Bardzo fajny silnik, oszczędny i dynamiczny. Układ jedny dla osób lubiących czuć asfalt. Świetny samochód w swojej klasie.
~Marek
Sedan 2.0 D-4D 126KM 93kW
Do wyboru był jeszcze Vw Jetta. Wybrałem Corolle i nie żałuję tego wyboru.Teraz też brałbym Toyotkę.
Dziennik kosztów dla Toyota Corolla X Sedan 2.0 D-4D 126KM 93kW
~a.mroz@smp.olsztyn.pl
Sedan 2.0 D-4D 126KM 93kW
Poprzednio miałem Mercedesa E 320 CDI. Merc to Merc, inna klasa i inna cena. Oczywiście dużo lepszy,oprócz niezadności i kosztów utrzymania.
~gogus
Sedan 2.0 D-4D 126KM 93kW
ten samochod jest poprostu swietny, prawie idealny,
~ede
Sedan 2.0 D-4D 126KM 93kW
jest to bardzo udany model, szukalem samochodu dla siebie, bylem salonie vw,subaru,mazdy,suzuki,forda, sposrod tych wszystkich marek zdecydowem sie na toyotke, i jest bardzo zadowolony.
~Adrian
Sedan 2.0 D-4D 126KM 93kW
Wystąpił u mnei problem z delikatnym wyciekiem oleju ze skrzyni, ale to nic poważnego. (Skrzynia biegów)
Toyota Corolla X Sedan