Lista ocen Toyota Corolla XI Sedan Facelifting 1,6 Valvematic 132KM 97kW 2016-2018 (20) - Karoseria

Na liście zabraknie 17 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~krzysiek1916
Sedan Facelifting 1,6 Valvematic 132KM 97kW
W wersji Prestige (z dwukolorowymi 17'' felgami, przyciemnianymi szybami i reflektorami LED + "paskowymi" LEDami pozycyjnymi z tyłu) wygląda super. Jak auto jest czyste (przy czarnym metaliku o to trudno) wygląda nadal świetnie. Bardzo wyważona i klasyczna sylwetka sedana, bez zbyt długich zwisów czy udziwnień. Mimo tych zalet za sporą wadę uważam lakier (ale to chyba nie tylko przypadłość Toyoty) - bardzo podatny na zarysowania. Po kilku...
~Jakub
Sedan Facelifting 1,6 Valvematic 132KM 97kW
Piękna stylistyka. Ja mam pakiety pure i tech, Toyota prezentuje się świetnie. Na pewno nie budżetowo. Bagażnik naprawdę duży, niestety zawiasy wnikają do środka. Nie osłonięta od strony bagażnika tylna półka z głośnikami. Brak otworu do przewożenia długich przedmiotów, bez problemu można jednak zrobić taki otwór u tapicera, jak się okazało. Świetne światła led.
~M
Sedan Facelifting 1,6 Valvematic 132KM 97kW
Śladów korozji nie ma na nadwoziu. Lakier dalej wygląda ładnie. Ostatnio oglądałem podwozie i myślałem że będzie dramat jak mi mówiono o toyotach, a tu miłe zaskoczenie. Lekkie naloty na elementach zawieszenia i powierzchowne naloty miejscami. Naprawdę super, auto jeszcze długo pojeździ.
~Marko
Sedan Facelifting 1,6 Valvematic 132KM 97kW
Sylwetka dynamiczna, może się podobać. Tylne lampy genialne - w nocy czerwony pasek jest idealnie równo podświetlony. Konkurencja może się uczyć - w całkiem świeżych modelach audi (i to nawet wysokie modele) widać prześwietlenia, nieregularność. O Foce nie wspominam.
~paweł_nati
Sedan Facelifting 1,6 Valvematic 132KM 97kW
Suuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuper
~Jarosław
Sedan Facelifting 1,6 Valvematic 132KM 97kW
Po roku użytkowania nie zauważyłem większych wad dotyczących karoserii. Nie pojawiły się żadne niepokojące symptomy świadczące o zużyciu. Poza tym Corolla w białym kolorze prezentuje się bardzo dobrze,
~Konrad
Sedan Facelifting 1,6 Valvematic 132KM 97kW
Ładnie. Bardzo ładnie. Auto efektowne ale nie rzucające się przesadnie w oczy. Może serce nie bije szybciej na jego widok ale miło popatrzeć.
~kajetan666
Sedan Facelifting 1,6 Valvematic 132KM 97kW
Wygląd zdecydowanie na plus, trochę sportowy trochę klasyczny. Ma to swoją ciemną stronę w postaci dwóch wad: wyciszenia oraz miejsc permanentnie brudnych.
~PDarek
Sedan Facelifting 1,6 Valvematic 132KM 97kW
Jak dla mnie kształt jest bardzo nowoczesny , na pewno są auta ładniejsze ale corolla znajduje się w czołówce .
~Konrad
Sedan Facelifting 1,6 Valvematic 132KM 97kW
Wygląd super..... Szczególnie z lampami ledowymi...... Szkoda że nie dali oświetlenia tablicy rejestracyjnej w LED.
Toyota Corolla XI Sedan Facelifting