Lista ocen Toyota Corolla XI Sedan Facelifting 1,6 Valvematic 132KM 97kW 2016-2018 (20) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 17 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~piotrlct
Sedan Facelifting 1,6 Valvematic 132KM 97kW
W cenie około 80tys chciało by się wszystkiego, jednak patrząc na wyposażenie oraz na materiały wykończeniowe innych marek aut segmentu C , Toyota Corolla wypada w każdym aspekcie podobnie. Plastiki są miekkie w górnych partiach deski, poniżej wysokości łokcia wszystko już jest twarde, ale dobrze spasowane. Nie ma tutaj jakiś rażących wpadek do których można się przyczepić. Niektórzy narzekają na archaiczny zegarek cyfrowy, który przypomina...
~krzysiek1916
Sedan Facelifting 1,6 Valvematic 132KM 97kW
W wersji Prestige oceniam go na 4 gwiazdki. Auto jest przestronne, atrakcyjne wizualnie, solidne i bardzo dobrze wyposażone. Bez żadnych kompleksów w porównaniu do Avensisa w sedanie. Silnik mógłby być mocniejszy, ale po pierwsze samochód ślimakiem na pewno nie jest, a po drugie zapowiada się na trwały i bezawaryjny. Gdyby nie te drobne niedociągnięcia (brak nawiewów na tył, brak wyciszenia schowków, zawiasy klapy bagażnika, fatalne...
~Pajak374
Sedan Facelifting 1,6 Valvematic 132KM 97kW
Posiadam najbogatszą wersje. Elementy mam obszyte skórą. Jak dla mnie jest bardzo komfortowo. w tej cenie jest na prawdę ok. I tak nie macam tego wszystkiego podczas jazdy. Podłokietnik i boczek na drzwiach mam obszyty skórą to jedynie tego dotykam.
~Radomir
Sedan Facelifting 1,6 Valvematic 132KM 97kW
W tej cenie i w tym segmencie nic lepszego nie znalazłem. Skoda droższa i bardziej awaryjna jak i cała grupa VW. Fordy straszą silnikami i ceną. Na Fiata nie starczyło mi odwagi. Hyundai i Kia ładne i podobne cenowo. Ale w środku mniejsze.
~Warszawiak
Sedan Facelifting 1,6 Valvematic 132KM 97kW
Plastiki (nawet z wyglądu) oraz wykończenie w niektórych miejscach (schowek przed pasażerem, plastikowe zaślepki przy klamkach, bagażnik) tragedia. Cena za to wygórowana, ale mam nadzieję że odwdzięczy się w niezawodności.
~Marko
Sedan Facelifting 1,6 Valvematic 132KM 97kW
Cena nie jest niska ale dałem 5 za to jak mało traci na wartości. W tej konkurencji Ford wypada słabo. Po roku lub góra dwóch różnica w cenie zakupu znika, a im dalej tym jeszcze lepiej.
~kajetan666
Sedan Facelifting 1,6 Valvematic 132KM 97kW
Cena została dobrze skalkulowana. To duży samochód dla nie pasjonatów motoryzacji czyli zwykłej rodziny. Janusz też nie musi się wstydzić bo jest ten sportowy wygląd. .
~Jarosław
Sedan Facelifting 1,6 Valvematic 132KM 97kW
Jeżeli ktoś potrzebuje tylko samochodu z czterema kołami i kierownicą to Corolla jest świetnym wyborem. W swojej oferuje więcej niż konkurencja.
~Maciek
Sedan Facelifting 1,6 Valvematic 132KM 97kW
Za stosunkowo niewielkie pieniądze otrzymujemy niezawodne auto, które spełni zadanie podróżowania od A do B wzorowo.
~Strk
Sedan Facelifting 1,6 Valvematic 132KM 97kW
Ciężko wg mnie znaleźć równie dobry samochód za te pieniądze. Patrzę oczywiście na długoterminowość
Toyota Corolla XI Sedan Facelifting