Lista ocen Toyota Corolla XI Sedan Facelifting 1,6 Valvematic 132KM 97kW 2016-2018 (22) - Widoczność

Na liście zabraknie 15 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~krzysiek1916
Sedan Facelifting 1,6 Valvematic 132KM 97kW
Prawie bez uwag, dla mnie bardzo dobrze (wzrost 180 cm). Może mogłoby być nieco lepiej do tyłu, ale pomagają duże lusterka zewnętrzne i kamera cofania (z dobrą widocznością nawet w ciemności). Plus za w całości opuszczające się tylne szyby. Świetnie świecące reflektory LED (moje pierwsze i stwierdzam, że zwykłe żarówki halogenowe to przepaść). Warte każdych pieniędzy - zdecydowanie poprawiają widoczność w nocy, a więc i bezpieczeństwo....
~Jarosław
Sedan Facelifting 1,6 Valvematic 132KM 97kW
Widoczność we wszystkie strony jest bardzo dobra. Fotel kierowcy ma spore pole regulacji jeśli chodzi o wysokość. Wielkim minusem jest samościemniające się lusterko wsteczne, które ma zaledwie dwa tryby: on/off. Nie ma żadnej regulacji intensywności przyciemniania, przez co podczas jazdy nocą jeżeli za nami znajdują się samochody w dość dużej odległości, jednak z drugiej strony na tyle małej, że światło z ich reflektorów pada nam na lusterko,...
~Konrad
Sedan Facelifting 1,6 Valvematic 132KM 97kW
Do przodu i na boki super, nie ma się do czego przyczepić. W tył jest gorzej ale tylko w deszczu, lusterka brudzą się pokrywa je woda, trochę ogranicza to widoczność. Tylna szyba jak to w sedanie, bez wycieraczki, można grzać szybę i lusterka ale to słąbe rozwiązanie.
~depe74
Sedan Facelifting 1,6 Valvematic 132KM 97kW
Tu jest kiepsko. Stosunkowo wysoko umiejscowiona maska i obszerny kokpit, przez który kierowca siedzi dość daleko od szyby, słabo widzę przestrzeń wokół przedniego zderzaka (krawężniki itp.), i to mimo wysokiego wzrostu.
~piotrlct
Sedan Facelifting 1,6 Valvematic 132KM 97kW
Widoczność w każdym kierunku jest znakomita. Jedynie co przeszkadza to szerokie slupki C, ale to już taki urok sedanów. Do tyłu wspomaga nas kamera cofania oraz zamontowane czujniki parkowania.
~kajetan666
Sedan Facelifting 1,6 Valvematic 132KM 97kW
Jedyny problem mogą mieć osoby parkujące tyłem, które nie zainwestowały w kamerę cofania. Podczas jazdy nie przeszkadza to w niczym. Gdyby dodać dzielone lusterka byłoby rewelacyjnie.
~paweł_nati
Sedan Facelifting 1,6 Valvematic 132KM 97kW
Nie ma problemów, choć większy od aut Toyoty stworzonych z myślą o przemieszczani się po mieście to jednak uważam że śmiało można o nim powiedzieć że to "mieszczuch".
~Jakub
Sedan Facelifting 1,6 Valvematic 132KM 97kW
Bardzo dobra. Naprawdę. Jeśli żona nie narzeka... Kamera cofania, całkiem przyzwoita, czujniki z przodu i z tyłu
~Konrad
Sedan Facelifting 1,6 Valvematic 132KM 97kW
Czasami trzeba się wychylać aby dojrzeć jakieś auto na skrzyżowaniu przez grube słupki A. Ale ogólnie jest ok.
Dziennik kosztów dla Toyota Corolla XI Sedan Facelifting 1,6 Valvematic 132KM 97kW
7,8
~M
Sedan Facelifting 1,6 Valvematic 132KM 97kW
Dla mnie nie ma znaczenia. Mam kamerę cofania, czujniki z przodu i z tyłu. Kwestia gustu. Mi pasuje.
Toyota Corolla XI Sedan Facelifting