Ocena kierowcy - Toyota Corolla XI Sedan

Mateusz Biernacki, 9 lat temu
Silnik 1.6 Valvematic 132KM 97kW
Rok produkcji 2013
Toyota Corolla XI Sedan 1.6 Valvematic 132KM 97kW 2013-2016 - Oceń swoje auto
Inne : Jeżdżę tym autem już prawie rok - kupione w grudniu 2013 - i mam niestety sporo negatywnych uwag. Zdarzają się drobne usterki - jak na nowe auto tej marki to kompromitacja. W lutym przestał działać jeden spryskiwacz, naprawili. Na wiosnę odkryłem, że nie działa gniazdo 12v - naprawili. Bardzo słaba dynamika silnika - mam 1,6 i nie ma takiej mocy jak bym się spodziewał. Dopiero po rozpędzeniu auta do 80 km robi się ok. Wcześniej jeździłem verso też w benzynce i z tym było o niebo lepiej. Jedyny pozytyw, to bardzo duża przestrzeń w środku, bo już bagażnik nie powala. Szczerze za tą kasę , gdybym jeszcze raz miał dokonać wyboru kupiłbym inne auto np. Kia Karens z mocnym silnikiem.Taka podstawowa corolla z tak slabym wyposażeniem powinna kosztować nie więcej jak 53-55 tyś Też śledzę te cenniki, które jak ktoś wcześniej tu napisał, przed wyprzedażami na koniec roku cudownie najpierw pną się ceny do góry i rzeczywiście dopiero od tych zawyżonych cen Toyota wciska kit, że to promocja. Rzeczywiście taka specyficzna promocja. Wstyd, wydawało by się, że to tej marce nie przystoi tak robić.
Układ elektryczny
Przeniesienie napędu