Ocena kierowcy - Toyota Corolla XI Sedan

armando93, 8 lat temu
Silnik 1.6 Valvematic 132KM 97kW
Rok produkcji 2014
Toyota Corolla XI Sedan 1.6 Valvematic 132KM 97kW 2013-2016 - Oceń swoje auto
Silnik : Jak pisałem powyżej, przesiadłem się o 42 konie wyżej, przy tej samej wadze, więc robi na mnie wrażenie.
Auto dość ładne, a z czerwonym kolorem i tylnim spojlerem nawet rzuca się w oczy, czego bym się po corolli nigdy nie spodziewał :)
Silnik działa bez zarzutu. Co do dynamiki, czytałem, że jest kiepska, ale ja przesiadłem się z 90 KM na 132 (przy tej samej wadze) więc na mnie osobiście robi wrażenie.
Biegi wskakują gładko, a 6 bieg pozwala sporo zaoszczędzić na trasie jadąc nawet 160.
Prowadzi się fantastycznie, teraz, gdy jadę moim poprzednim autem, dziwie się jak mogłem nie zwracać uwagi na jego "toporność".
Widoczność bardzo dobra, jak w większości samochodów...
Nie wiem czy dobrze zrozumiałem pytanie, ale jak na razie z jazdy tym autkiem czerpie tylko i wyłącznie frajde :)
To mi się podoba ! Grzeje bardzo szybko, a podgrzewane fotele robią swoje. Po przesiadce z diesla czuć różnice w prędkości nagrzewania (wiem, że to oczywiste). Na razie gdy dni nie są jeszcze upalne, wentylacja wystarcza, ale z czasem będzie trzeba na pewno używać klimy.
Tu to corollka przechodzi samą siebie. Jest tak dużo miejsca dla kierowcy i pasażerów, że wszyscy się zachwycają gdy wsiadają do mojego autka :) brak tunelu między nogami z tyłu robi wrażenie.
Tu nie mam porównania za bardzo jakiegoś wiarygodnego, ale powiem tak, mój leon nie ma w tej kwestii przytyku do corollki :D
Auto pali, tyle ile się od niego w danej chwili wymaga. Jedziesz oszczędnie, jest oszczędne, jedziesz jak wariat, auto pali jak wariat :)
Tu nie ma wątpliwości, auto cenowo z niższej półki, a nie zawodne, i takie pozostanie, jak to toyota.
za mało przejechałem by zostawić tu ocene
za mało przejechałem by zostawić tu ocene