Oceny Toyota Hiace III

Oceny Toyota Hiace III – wybierz silnik

Najnowsze oceny Toyota Hiace III

~widelcu@wp.pl
Minivan 2.4 D 75KM 55kW
Z czystym sumieniem moge polecić ten samochód każdemu kto chce kupić samochód dostawczy który ma byc niezawodny i praktyczny!! zresztą ten kto mial kiedyś hiace wie o co chodzi a inni niech się przkonają !! :) nastepny to tez będzie hiace
~ludozerca
Minivan 2.4 D 75KM 55kW
nic dodać nic ująć tyle co moj parowiec przeżył chyba z 10 stłuczek to tylko zarysowania i pęknięty refektor a inne samochody wyszly na tym gożej bez lawety się nie obyło a ja spokojnie pyrkalem do domu
~max_mario@op.pl
Minivan 2.4 D 75KM 55kW
Auto naprawde godne polecenia wieszcie mi wiem co pisze przez 7 lat jak posiadam ten pojazd poprosty żadnych awari, problemów po 100 000 tys/km tylko wymiana paska rozrządu o wymianie oleju nie wspominam bo jest to normalka. czasami to mi się wydaje że to auto jest wieczne .
~KUPIĘ PILNIE KAŻDĄ TOYOTE HIACE!!! TEL. 606 72 95 63
KUPIĘ PILNIE KAŻDĄ TOYOTE HIACE!!! TEL. 606 72 95 63
~toste_r@o2.pl
Minivan 2.4 D 75KM 55kW
super to już moja druga toyota i już chyba nie zmienię na inne-super polecam każdemu
3,4
~z a w i e d z i o n y
Minivan 2.4 D 75KM 55kW
Praca doskonała!!! Tego toyocie nie można zażucić że silniki są najlepsze - muza dla uszu! Mam model IV 2001r. ale dziwne bo sprowadzony z Dani i taki słaby silnik, że jak wybrałem się na dalszą trasę to kląłem jak szewc - 100km/h to taki wysiłek jakby z góry leciał a szum że po godzinie jazdy przy 100-110km/h musiałem stanąć i dojść do siebie - głowa pęka i nerwy biorą taki muł nie do opisania!!! Kto wogóle tak to spasował... (Silnik)
~thawelka@gmail.com
~ewamysza@wp.pl
Minivan 2.4 D 75KM 55kW
super, nie ma chyba lepszego auta jak hiace z pocątku lat 90 (Widoczność)
~Tomek
Minivan 2.4 94KM 69kW
2,9
~wawrzek36
Minivan 2.4 D 75KM 55kW
Po remoncie nie mogę dojść z chłodzeniem silnika do ładu wyrzuca płyn przy wyższych obrotach Wszystko już sprawdziłem i jest szczelne. Jak by ktoś wiedział co się dzieje to prosiłbym o pomoc na adres wawrzek36@wp.pl Z góry dziękuję za wszystkie pomoce. (Silnik)