Oceny Toyota Hiace – wybierz generację

Najnowsze oceny Toyota Hiace

~miro
Toyota Hiace IV
Oceniam w kategorii samochód dostawczy. Wcześniej przez 4 lata jeździłem Hiace D4D z 2002 roku jako służbowym. W firmie oprócz kilku Hiace jeździły też Transity, Nissany Primastar i VW T4. Wszystko się psuło, było cofane z przeglądów, stawało na drodze - wszystko oprócz Hiace. Chcesz mieć spokój? Kup Hiace. To samo mówili mechanicy serwisujący auta w firmie. Potwierdzam to po 7 w sumie latach użytkowania i przejechanych ponad 100 tyś km.
~Bartek
Osobowy krótki 2.5 D-4D 117KM 86kW
Toyota Hiace V
Pomimo atrakcyjnej ceny, dobrego wyposażenia, niezawodności oraz napędu 4x4 co dziwne nadal ten samochód jest niedoceniany w swojej klasie. Być może przyczyną była zbyt mała reklama, co błyskawicznie zostało wykorzystane przez konkurencję. (VW, Citroen, Peugeot, Mercedes)
~husky
Osobowy krótki 2.5 D-4D 117KM 86kW
Toyota Hiace V
Jestem zadowolony - nie jest to samochód do autostradowych pościgów, ale niesamowicie elastyczny i daje poczucie totalnego bezpieczeństwa; 22 cm prześwitu pozwala wjechać prawie wszędzie, mocny silnik i "krótka" skrzynia pozwala twierdzić, ze 1200 kg ładowności i możliwość jednoczesnego holowania 2 tonowej hamowanej przyczepy to nie żart a normalne warunki ekspolatacji tego samochodu. Nawet "drogi" Wrocławia nie są straszne dla mojej Toyoty...
~ast1.onet.eu
Toyota Hiace IV
polecam każdemu, auto uniwersalne do przewozu towarów oraz osób, ekonomiczne, szkoda,że drobne elementy wyposażenia są dostępne tylko w serwisach za kosmiczne ceny- może kiedyś doczekamy się cen odpowiednich do przeciętnego wynagrodzenia w naszym kraju , a nie cen światowych
~Bartek [email protected]
Toyota Hiace IV
Zacytuję kolegę który już chyba trzeciego HIACE kupił: "Chcesz jeździć długo - kup Hiace; Chcesz jeździć szybko - kup Transportera" Spartańsko wyposażone auto dostawcze a zarazem bardzo solidny i niezawodny pracownik. Gorąco polecam
Minivan 2.4 D 75KM 55kW
Toyota Hiace III
Z czystym sumieniem moge polecić ten samochód każdemu kto chce kupić samochód dostawczy który ma byc niezawodny i praktyczny!! zresztą ten kto mial kiedyś hiace wie o co chodzi a inni niech się przkonają !! :) nastepny to tez będzie hiace
Toyota Hiace IV
auto pomimo wielu lat produkcji w nie zmienionym ksztalcie broni sie doskonale , zankomity silnik i ponad czasowa karoseria ktora mnie osobiscie podoba sie nadal na tle konkurencji. auto godne polecenia
~7stone7
Toyota Hiace IV
Mam wersje osobowa Grand, w wersji z silnikiem 5vz-fe niewystepujaca na europejskim rynku. Jest genialnie.
~To naprawde fajny van
Toyota Hiace IV
dobre blachy i bezawaryjnosc rekompensuje brak komfortu(TROCHE GLOSNO I KONIKOW ZA MALO)ALE ZA TO MOZNA STARYM EGZEMPLAZEM KULE ZIEMSKA OBJECHAC BEZ AWARII
~Przemek
Van krótki 2.5 D-4D 95KM 70kW
Toyota Hiace V
Na wstępie napiszę, że moje auto to rocznik 2000, ale ten portal nie przewiduje tego rocznika dla Hiace V generacji. Fakt jest faktem - rocznik 2000 i wygląda jak na obrazku. Ocena: niezawodne auto
Toyota Hiace