Oceny Toyota Hiace – wybierz generację

Pokaż generacje z silnikiem:

Najnowsze oceny Toyota Hiace

~miro
Minivan 2.4 TD 116KM 85kW
Oceniam w kategorii samochód dostawczy. Wcześniej przez 4 lata jeździłem Hiace D4D z 2002 roku jako służbowym. W firmie oprócz kilku Hiace jeździły też Transity, Nissany Primastar i VW T4. Wszystko się psuło, było cofane z przeglądów, stawało na drodze - wszystko oprócz Hiace. Chcesz mieć spokój? Kup Hiace. To samo mówili mechanicy serwisujący auta w firmie. Potwierdzam to po 7 w sumie latach użytkowania i przejechanych ponad 100 tyś km.
~Bartek
Toyota Hiace V
Osobowy krótki 2.5 D-4D 117KM 86kW
Pomimo atrakcyjnej ceny, dobrego wyposażenia, niezawodności oraz napędu 4x4 co dziwne nadal ten samochód jest niedoceniany w swojej klasie. Być może przyczyną była zbyt mała reklama, co błyskawicznie zostało wykorzystane przez konkurencję. (VW, Citroen, Peugeot, Mercedes)
4,1
~husky
Toyota Hiace V
Osobowy krótki 2.5 D-4D 117KM 86kW
Jestem zadowolony - nie jest to samochód do autostradowych pościgów, ale niesamowicie elastyczny i daje poczucie totalnego bezpieczeństwa; 22 cm prześwitu pozwala wjechać prawie wszędzie, mocny silnik i "krótka" skrzynia pozwala twierdzić, ze 1200 kg ładowności i możliwość jednoczesnego holowania 2 tonowej hamowanej przyczepy to nie żart a normalne warunki ekspolatacji tego samochodu. Nawet "drogi" Wrocławia nie są straszne dla mojej Toyoty...
~ast1.onet.eu
Minivan 2.4 TD 116KM 85kW
polecam każdemu, auto uniwersalne do przewozu towarów oraz osób, ekonomiczne, szkoda,że drobne elementy wyposażenia są dostępne tylko w serwisach za kosmiczne ceny- może kiedyś doczekamy się cen odpowiednich do przeciętnego wynagrodzenia w naszym kraju , a nie cen światowych
~Bartek mikro-tech@tu.org.pl
Minivan 2.4 TD 116KM 85kW
Zacytuję kolegę który już chyba trzeciego HIACE kupił: "Chcesz jeździć długo - kup Hiace; Chcesz jeździć szybko - kup Transportera" Spartańsko wyposażone auto dostawcze a zarazem bardzo solidny i niezawodny pracownik. Gorąco polecam
~widelcu@wp.pl
Toyota Hiace III
Minivan 2.4 D 75KM 55kW
Z czystym sumieniem moge polecić ten samochód każdemu kto chce kupić samochód dostawczy który ma byc niezawodny i praktyczny!! zresztą ten kto mial kiedyś hiace wie o co chodzi a inni niech się przkonają !! :) nastepny to tez będzie hiace
~margus@autograf.pl
Minivan 2.4 TD 116KM 85kW
auto pomimo wielu lat produkcji w nie zmienionym ksztalcie broni sie doskonale , zankomity silnik i ponad czasowa karoseria ktora mnie osobiscie podoba sie nadal na tle konkurencji. auto godne polecenia
~PieknaHiace
Minivan 2.4 TD 116KM 85kW
jak na prawie 20 letnie auto kupione za grosze to rewelacja, tylko serwis. Szkoda, ze Toyota wycofała ten model z Europy i próbuje sprzedawać vana z PSA ze swoim emblematem
~7stone7
Minivan 2.4 TD 116KM 85kW
Mam wersje osobowa Grand, w wersji z silnikiem 5vz-fe niewystepujaca na europejskim rynku. Jest genialnie.
~To naprawde fajny van
Minivan 2.4 TD 116KM 85kW
dobre blachy i bezawaryjnosc rekompensuje brak komfortu(TROCHE GLOSNO I KONIKOW ZA MALO)ALE ZA TO MOZNA STARYM EGZEMPLAZEM KULE ZIEMSKA OBJECHAC BEZ AWARII
Toyota Hiace