Oceny Toyota Hiace V

Liczba ocen

Najnowsze oceny Toyota Hiace V

~Bartek
Osobowy krótki 2.5 D-4D 117KM 86kW
Pomimo atrakcyjnej ceny, dobrego wyposażenia, niezawodności oraz napędu 4x4 co dziwne nadal ten samochód jest niedoceniany w swojej klasie. Być może przyczyną była zbyt mała reklama, co błyskawicznie zostało wykorzystane przez konkurencję. (VW, Citroen, Peugeot, Mercedes)
4,1
~husky
Osobowy krótki 2.5 D-4D 117KM 86kW
Jestem zadowolony - nie jest to samochód do autostradowych pościgów, ale niesamowicie elastyczny i daje poczucie totalnego bezpieczeństwa; 22 cm prześwitu pozwala wjechać prawie wszędzie, mocny silnik i "krótka" skrzynia pozwala twierdzić, ze 1200 kg ładowności i możliwość jednoczesnego holowania 2 tonowej hamowanej przyczepy to nie żart a normalne warunki ekspolatacji tego samochodu. Nawet "drogi" Wrocławia nie są straszne dla mojej Toyoty...
~Przemek
Van krótki 2.5 D-4D 95KM 70kW
Na wstępie napiszę, że moje auto to rocznik 2000, ale ten portal nie przewiduje tego rocznika dla Hiace V generacji. Fakt jest faktem - rocznik 2000 i wygląda jak na obrazku. Ocena: niezawodne auto
~Vampir
Osobowy krótki 2.5 D-4D 102KM 75kW
Polecam dla każdego pasjonata busów który chce spokojnie jeździć po mieście i na trasach.
4,1
~mmbb
3,2
~tadeusz
Van długi 2.5 D-4D 117KM 86kW
3,4
~tadeusz
Van długi 2.5 D-4D 117KM 86kW
trochę nim rzuca- mam furgon przedłużany i bezpiecznie jak mam dwa worki piasku -szczególnie zimą (Układ jezdny)
3,3
~andrzej