Oceny Toyota Hilux V 2.4 TD 97KM 71kW 1989-1997

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Toyota Hilux V 2.4 TD 97KM 71kW 1989-1997

~truething@o2.pl
Pick Up 2.4 TD 97KM 71kW
Auto to jest chyba najlepszym i najbardziej niezawodnym znanym mi "roboczym wołem" do użytku w terenie. Trwałość i niezawodność jednostki napędowej i układu zawieszenia o jakiej projektanci innych firm mogą jedynie pomarzyć (nissan). Polecam uwadze wszystkim farmerom :)
~maciek gdynia
Pick Up 2.4 TD 97KM 71kW
nie na wyścigi napewno, ale dość wygodnie, no i z niemal gwarancją , że dowiezie na miejsce..pomimo wieku.
~Piotrek B
Pick Up 2.4 TD 97KM 71kW
wspanilale auto, polecam kazdemu dla kogo nie najwarzniejsze jest wyprzedzic kogos na swiatlach i zapitalac 160 po autostradzie. jesli o nie zadbasz to posluzy ci naprawde dluuugo
~hilux4x4@po.pl
Pick Up 2.4 TD 97KM 71kW
jezdze nim juz 4 lata i tylko kupuje paliwo..nie wiem co to samochod...nigdy go nie sprzedam
~Nikos kettner@kki.net.pl
Pick Up 2.4 TD 97KM 71kW
Bardzo dobre uklady mechaniczne pracuja dlugo i bezawaryjnie Jedyna wada to mankament prawie kazdej terenowej toyoty Slaba jakosc zabezpieczen antykorozyjnych
~Ortalion Gangsta
Pick Up 2.4 TD 97KM 71kW
To nie wyścigówka, ale daje radę. W mieście spoko, bardzo elastyczny (na "czwórce" ciągnie od 40 do 110). Na mokrej nawieżchni trzeba uważać przy starcie, bo jak się za mocno da w palnik, to tył lubi wyprzedać przód :-) (Silnik)
3,5
~projektryba@o2.pl
Pick Up 2.4 TD 97KM 71kW
teleskopy,sworznie zwrotnic,a przede wszystkim tylny most dają wiele do życzenia, orginalne części wymienne b.drogie uwaga na pękanie przewodu od chłodnicy(ze starości) bo może się przegrzać silnik jak pracuje bez płynu chłodzącego-u mnie komputer wyłączył silnik.pozatym pękają pióra w resorach i gubi się tylne chlapacze -1 szt ok.200zł brak ergonomii na tylnych siedzeniach.jazda powyżej 110km/h... (Bezawaryjność (poważne usterki))
~Reid@wp.pl
~mervin@o2.pl