Nasza strona www używa technologii Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza Twoją zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Sprawdź politykę prywatności.
Toyota Hilux w pigułce

Sprawdź numer VIN

Poznaj historię auta przed zakupem!

Informacje o Toyota Hilux

Lata produkcji: 1969 - teraz
Segment: Pickup

Terenowy pick-up należący do segmentu I produkowany od 1969 roku. W ofercie Toyoty Hilux zastąpił model Stout i szybko zdobył silną pozycję na rynku. Początkowo oferowany tylko w Ameryce Północnej i Azji, od trzeciej generacji dostępny również w Europie. Drugi najlepiej sprzedający się model w historii Toyoty – dotychczas powstało osiem generacji i ponad 16 milionów egzemplarzy Hiluxa. Najnowsza generacja oferowana jest od 2016 roku. Jego nazwa wywodzi się od określenia „highly-luxurious” (ang. „bardzo luksusowy”). Poza Europą znany również m. in. jako Toyota Pickup lub Truck (potoczna nazwa w USA).

 

Toyota bardzo długo zabierała się za nowego Hiluxa. Coś, co w segmencie aut osobowych byłoby nie do pomyślenia, w tej klasie aż tak Toyoty nie uwierało, głównie z uwagi na fakt, że Hilux pozostawał klasą samą w sobie. Dziś jest jeszcze piękny.

~Powagosław

Dziś nawet pick-up musi wyglądać atrakcyjnie, tym bardziej, że kosztuje niemało i bynajmniej nie służy wyłącznie do wożenia cegieł. Hilux dziś, to Cristiano Ronaldo w ciele Pudzianowskiego. Panom się spodoba.

~Luzacjusz

Dane techniczne Toyota Hilux

Moc silników 62–201 KM
Pojemność silników 2,0–3,4 l
Prędkość maksymalna 150–180 km/h
Przyspieszenie 0-100 11,9–16,2 s

Dziennik kosztów

Statystyki dzienników dla aut Toyota Hilux
Średni koszt na 100 km Liczba wpisów: 302
Koszt ogólny 55,16 PLN
ON52.47 PLN
Wydatki serwisowe 10,86 PLN Pozostałe wydatki 37,31 PLN

Publikacje o Toyota Hilux

Newsy o Toyota Hilux

1 pomiar

Dla Toyota Hilux. Zobacz!
Pomiar Spalania
Pomiar Przyśpieszenia
Pomiar Wyciszenia

AUTOCENTRUM.PL S.A.