Ocena kierowcy - Toyota Hilux V

Piotrek B, 19 lat temu
Silnik 2.4 TD 97KM 71kW
Rok produkcji 1995
Toyota Hilux V 2.4 TD 97KM 71kW 1989-1997 - Oceń swoje auto
wspanilale auto, polecam kazdemu dla kogo nie najwarzniejsze jest wyprzedzic kogos na swiatlach i zapitalac 160 po autostradzie. jesli o nie zadbasz to posluzy ci naprawde dluuugo
niezawodnosc idealna, kultura pracy rownierz, zadnych problemow.... jedynie co to moglby miec te 30KM wiecej :)
biegi chodza gladko i bez problemowo, zarowno na rozgrzanej i katowanej do granic wytrzymalosci w temperaturze ok 50stC jak i zamarznietej na kosc skrzyni po kilkudniowym postoju na mrozie.
zawieszenie pracuje bardzo ladnie, z przebiegiem luzow dostaja dolne sworznie wachaczy oraz wspornik ukladu kierowniczego ale to i tak nic w porownaniu z innymi markami...
jest ok :)
to jzu kwestia gustu...ja tam nie jestem wymagajacy dlatego daje 5pkt. ale dal niektorych moze byc i 1pkt ;)
po wycieciu wykladziny podlogowej troszke bardziej slychac silnik ale mozna sie przyzwyczaic....pozatym jak utopisz auto w rzece to przynajmniej nie trzeba suszyc tych nieszczesnych dywanikow.
zurzycie mam ok 10l/100km czasme mniej czasem wiecej... ceny czesci przystepne...chociarz jak narazie nie mialem okazji kupowac czegos naprawde kosztownego czym strasza w toyotcie... uszczelki, simmerringi, itp sa tanie (mowa o orginale)
wszystko zalezy od sposobu urzytkowania samochodu.... jak tylko na szosie to dal bym doskonale...jednak w moim przypadku ocena dobra bedzie w sam raz.
tutaj nawet podczas intensywnego urzywania poza drogami nic powarznego sie nie stalo.

On - zużycie paliwa dla silnika 2.4 TD 97KM 71kW [l/100km]

12,3