Oceny Toyota Hilux VII Podwójna kabina 2.5 D-4D 120KM 88kW 2005-2011

Toyota Hilux VII Podwójna kabina 2.5 D-4D 120KM 88kW 2005-2011 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Toyota Hilux VII Podwójna kabina 2.5 D-4D 120KM 88kW 2005-2011

~Wojciech Smol
Podwójna kabina 2.5 D-4D 120KM 88kW
Auto użytkowe, więc nie oczekiwałem komfortu limuzyny. Używam go na co dzień i na wyprawy do dziwnych krajów. Sprawdza się w 100%. W terenie po drobnych przeróbkach daje sobie doskonale radę jak na te gabaryty. Silnik nie jest zbyt mocny, ale w miarę oszczędny.
1,8
~traqutor
Podwójna kabina 2.5 D-4D 120KM 88kW
rece i portki opadaja kupiłem to auto bo uleglem marketingowemu belkotowi topgearia i opoini o niezawodnosci tych samochodow, godzilem sie z sermiega tego samochodu bo myslałem sobie że prosty do bólu będzie niezawodny... ja tej niezawodnosci nie doświadczam wrecz przeciwnie ciagle zaskakuja mnie jakies wady i usterki a do tego dochodzi niezwykle szybkie i widoczne zużycie
~macior@tlen.pl
Podwójna kabina 2.5 D-4D 120KM 88kW
jestem bardzo zadowolony z auta. wcześniej miałem discovery 2 to po 5 latach nie miałem siły z nim walczyć. psuło się wszystko. skrzynia biegów, mosty, reduktor, układ paliwowy, wycieraczki, absy, elektryka. hilux ma ponad 100 tysi i hula i nic mu nie dolega- twu twu
~qberus
Podwójna kabina 2.5 D-4D 120KM 88kW
Świetne auto w 99% spełniające moje oczekiwania. Rewelacyjnie sprawdza się zarówno w codziennej pracy jak i na weekendowych wypadach na rowery czy też wyjazdach z całą rodziną. Ten jeden procent odejmuję za sprzęgło ponieważ w mieście na prawdę potrafi mi ono dopiec ...
~kazimierz608@wp.pl
Podwójna kabina 2.5 D-4D 120KM 88kW
jest to moja 16 toyota począwszy od coroli przez carinę avensisy ravki w końcu doczekałem sie takiego pojazdu który mię nie zawiódł w ekstremalnych sytuacjacha jeździłem terenowym mercem .nisanem w pracy i były nonstop problemy szczególnie z mercedesem który padał średnio co 2 tygodnie
~Ramolewicz
Podwójna kabina 2.5 D-4D 120KM 88kW
Auto rewelacja. Jest najładniejszy w swojej klasie. Piękna buda, rewelacja zawieszenie i silnik. Ale...... wnętrze totalna tandeta jak w matizie daewoo, całkowicie nieczytelne liczniki w dzień w słońcu. Jasna tapicerka brudzi się momentalnie, sterowanie radia - nieporozumienie. Od kiedy w sterowaniu autem pierwszeństwo ma pasażer. Nie można podgłośnić ani zmienić stacji go gała jest po stronie pasażera-a ja JEŻDŻĘ z reguły SAM.
~robert19-19@tlen.pl
Podwójna kabina 2.5 D-4D 120KM 88kW
Auto dużo jeździ w terenie i z obciążeniem przyczepa ok 3 tony jak i ładunkiem dochodzącym niekiedy do 1 tony. Jest to auto do pacy proste mocne i niezawodne więc nie można porównywać do tzw SUVów ja jestem jak najbardziej zadowolony. Samochód naprawdę dobrze sobie radzi w trudnym terenie tylko trzeba odpowiednie opony mu włożyć. Jest to naprawdę fajna bryka, wszędzie wjedzie wszystko przewiezie, wszystko pociągnie.
~Masta_Disasta
Podwójna kabina 2.5 D-4D 120KM 88kW
Spełnia swoje zadanie w 99% nie ma dla mnie lepszego aktualnie samochodu na rynku. Następny też będzie HILUX, ale to pewnie jak tym przejadę 1mln km! po co wcześniej coś zmieniać jak z tym jest wszystko OK!
~Igor
Podwójna kabina 2.5 D-4D 120KM 88kW
To tylko taczka ale potrafi dostarczyć miłych wrażeń podczas jazdy.
~feroza29
Podwójna kabina 2.5 D-4D 120KM 88kW
super auto polecam, uniwersalne ekonomiczne,kocham te auto
Toyota Hilux VII Podwójna kabina