Oceny Toyota Land Cruiser IV 3.0 D-4D 163KM 120kW 2002-2006

Najnowsze oceny Toyota Land Cruiser IV 3.0 D-4D 163KM 120kW 2002-2006

2,5
~Landcruiser 100
Terenowy 3.0 D-4D 163KM 120kW
Jak za samochod za takie pieniadze, nalezy oczekiwac kilku rzeczy: 1 Niezawodnosci 2 jesli juz sie stanie to pozadnego i profesjonalnego serwisu Do tej pory nie moge sie wyrazic pozywnie, a najbardziej bulwersuje mnie fakt, ze to auto tyle kosztowalo. Moim zdaniem niezawodnosco TOYOTY to juz przeszlosc. Jesli chcemy prawdziwego luksusu, to za podobne pieniadze polecam Renge Rovera Sport, lub Discovery (tez sa usterkowe, ale przynajmniej...
4,1
~tomasz ankiel
Terenowy 3.0 D-4D 163KM 120kW
Mam Land cruisera od 10 lat. Oczywiście się psuje i wymaga serwisu. Ale inne moje samochody dawno sprzedałem ale Land cruisera nie potrafię. Komfort jazdy i pozycja za kierownicą wynagradza wszystko. Nowe auta kosztują mnóstwo pieniędzy a i tak nie są lepsze od landca. Mam wersję bez pneumatycznego zawieszenia 7 osobową
3,4
~Paweł
Terenowy 3.0 D-4D 163KM 120kW
Samochód przy większych przebiegach zamienia się w skarbonkę... Nie ma miesiąca bez usterki, wymieniłem wtryski, padł egr, wymieniłem egr, padła poduszka, wymieniłem poduszkę zdechła klima i tak bez końca...
~konrad
Terenowy 3.0 D-4D 163KM 120kW
Auto bezkompromisowe w terenie i na śniegu ,auto do tańca i różańca ,jednego dnia wyciągam korzenie na działce drugiego jadę z żoną do teatru, to nie Q7 ani X5 - tylko na szosie nie ma szans , 70 % użytkuję w dużym mieście (Poznań) zanim się rozgrzeje to w korkach 15-20 litrów to norma , Chorwacja z boxem 110 na tempomacie z klimą - 9 L, później jak w fiacie 125p, laweta z autem 12 L.
~mirosław
Terenowy 3.0 D-4D 163KM 120kW
44lata za kółkiem.Zaczynałem od Warszawy.Po przejechaniu paru milionów kilometrów uważam,że na starość zasłużyłem sobie na samochód prawie idealny jakim jest TOYOTA LAND CRUISER Mówiąc szczerze jest to pierwszy wóz w którym jestem zakochany,a jeżdziłem naprawde wieloma
3,5
~Pracus
Terenowy 3.0 D-4D 163KM 120kW
W moim przypadku Land Cruiser obalił mit bezwaryjnej Toyoty. Psuje się na potęgę. Jednak to jeden z ostatnich prawdziwych offroaderów ze znośnym komfortem na szosie. ASO Toyoty w Polsce pozostawiają wiele do życzenia.
~danek
Terenowy 3.0 D-4D 163KM 120kW
co by nie pisać to był trafiony wybór , nie wspomniałem jeszcze że w terenie skopał dupsko paru sprzętom specjalnie przygotowanym do off roadowych szaleństw ,jak na totalną serie to całkiem całkiem ;)
~olopolo
Terenowy 3.0 D-4D 163KM 120kW
Przed kupnem miałem wiele wątpliwości ale postanowiłem spełnić moje marzenie o fajnej terenówce nie tylko do miasta. W terenie ten samochód jest pełnowartościowym off-roaderem i to nie tylko moje zdanie. Ten samochód jest " i do tańca i do różańca".
~NG
Terenowy 3.0 D-4D 163KM 120kW
Jestem bardzo zadowolony z tego samochodu. Jezdze duzo z turystami i najbardziej cenie sobie niezawodnosc... Toyota to bardzo dobry samochod i wszystkim polecam..., a jezdzilem juz wieloma 4x4.. W listopadzie biore nowy i nawet przez chwile nie myslalem o innym aucie....
~24pracus@gazeta.pl
Terenowy 3.0 D-4D 163KM 120kW
Gdyby nie pseudo fachowcy z serwisu, którego nazwę pominę (jeszcze się z nimi użeram o wymianę psujących się części zamiennych), dałbym 5. Land Cruiser to obecnie najlepszy kompromis między dzielnością terenową a komfortem. Na polskie drogi nie ma nic lepszego. No i ten design - dobrze wygląda zarówno pod dobrym lokalem, jak i ubłocony po pachy :-)