Oceny Toyota Land Cruiser IV 3.0 D-4D 173KM 127kW 2005-2010

Toyota Land Cruiser IV 3.0 D-4D 173KM 127kW 2005-2010 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Toyota Land Cruiser IV 3.0 D-4D 173KM 127kW 2005-2010

~darek
Terenowy 3.0 D-4D 173KM 127kW
Szkoda ze tego typu samochod nie ma lancucha rozrzadu tylko pasek - to podnosi koszta serwisu. Z jednej strony troche duzy jak na np. parkowanie w miescie, z drugiej - poczucie bezpieczenstwa jest rewelacyjne. Widocznosc na drodze doskonala, tylko trzeba uwazac przy parkowaniu i cofaniu. Stojacego za mna Seicento nie widzialem w zadnym lusterku...gdyby nie czujnik cofania bylbym mu przylozyl. Wbrew pozorom nie pali duzo, dla porownania Honda...
~Airbind
Terenowy 3.0 D-4D 173KM 127kW
Ogolnie samochod i na teren - nawet bardzo trudny gdzie inne samochody nie mysla o pokonaniu takich drog. Nawet sami przedstawiciele Mercedesa, Nissana, Mitsubishi itp. nie chcieli wjechac w taki teren jak zawiezli nas na przetestowanie landa. Gorka okolo 42stopni bylismy pewni ze samochod spadnie do tylu. Ma tyle systemow ze nawet po sniegu - zakrety wszyscy jada 40km/h a tu 120 i zero poslizgu. Polecam szczerze jest to limuzyna i terenowka....
~Grzegorz
Terenowy 3.0 D-4D 173KM 127kW
Narazie jestem bardzo zadowolony, limuzyna, terenówka w jednym, Powiem tak- jezeli chesz naprawde szybko jeżdzic, to nie kupuj żadnego SUW-a czy Land Cruisera tylko sprotowa lub osobowa bryczke, a jak lubisz duże wygodne samochody z rozsadnymi parametrami przysieszenia i predkości maks to propomuje Landa,to jest taki " krażownik" na kazda droge. Mi sie szczególnie spodoboło zawieszenie - miekie,regulowane, poprostu...
~LUIK
Terenowy 3.0 D-4D 173KM 127kW
Użytkuję to auto od nowości ( 14 lat ) i ma przejechane prawie 223000km i nic nie puka nic nie stuka spisuje sie dobrze.Bardzo wygodny, posiada zalety limuzyny. Z uwagi na mało elastyczny silnik samochód dość trudny do jazdy w mieście , ale jak na swoja masę i wzgląd iż jest to samochód terenowy wszystko OK !
3,4
~mk
Terenowy 3.0 D-4D 173KM 127kW
bezawaryjnosc toyoty to mit auto kupolem nowe w salonie od samedo poczatku same problemy najwieksze z silnikiem popekane tłoki wtryski wymieniane dwa razy pompa wody popekaly poduszki od zawieszenia,przednie zawieszenie wymiana to wszystko przy przebiegu 100000-135000 tys porazka
~executive
Terenowy 3.0 D-4D 173KM 127kW
jeżdżę tym autem od nowości (niecały rok) i ma juz przejechane prawie 60000km i nic nie puka nic nie stuka spisuje sie świetnie a jesli nie chcesz miec problemów z parkowaniem to kup wersje X (z kamerą cofania) i rada dla tych którzy planuja kupić landa to tylko skrzynia automatyczna a na pewno będziecie zadowoleni
~mavro
Terenowy 3.0 D-4D 173KM 127kW
Ja jestem zadowolony, zawsze chciałem mieć LC 120, wcześniej w swojej poprzedniej pracy miałem możliwość częstego korzystania z tego pojazdu i w chwili obecnej zdania nie zmienię, że jest to najlepszy samochód na nasze warunki. Ekonomiczny, przyzwoite osiągi, bardzo komfortowy i nieźle poskładany. Nie traci na wartości.
3,1
~mariusz leszczynski
Terenowy 3.0 D-4D 173KM 127kW
do 50000 km bylo niezle .pozniej cos zaczelo terkotac ,skrzypiec,trzeszczec az wreszcie czar prysl po100000km.toyota stala sie zwyklym usterkowym rupieciem jak kazdy inny.jezeli porownam zpajero to doradzam pajero mniejsza kasa mniej problemow.
~Tomekzlasu@gazeta.pl
Terenowy 3.0 D-4D 173KM 127kW
Jak na swoja masę i wzgląd ,że to ciągle samochód terenowy wszystko OK. najwiecej czasu spedziłem przez ten okres w serwisie z powodu "dodatków" o których pisałem wcześniej . Albo wadliwość urządzeń albo kiepski serwis co trudno stwierdzic , bo każdy zwala winę na każego > jeżeli Toyota to tylko z wyposażeniem fabrycznym , bez dodatków z UE(lub Chin) ja straciłem ok 8 dni w serwisie na zbędne reklamacje owych dodatków !!!
~HJ
Terenowy 3.0 D-4D 173KM 127kW
Pojazd więcej jak dobry w terenie i na polskie drogi.Dotychczas niezawodny. Konieczna jest jednak wymiana fabrycznych wielosezonowych opon które są za miekkie latem i słabe na zimę.Ogólnie, samochód wart swojej wysokiej ceny.