Lista ocen Toyota MR2 II (8) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 8 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~lukasz@m2m.pl
Coupe 2.0 16V 175KM 129kW
Pęknięta rurka od sprzęgła i płyn wyciekł. Magik naprawił to za 100 pln (sobota późnym popołudniem, Kalisz). Jak kupiłem ten samochód to się okazało, że sonda lambda nie działa i diagnoza była-wymiana. Wymiana wraz z usunięciem wkładu katalizatora kosztowało mnie 700 pln. Poźniej wyszło na jaw, że kable od sondy były niepodłączone i może sonda była dobra.
~dink. zainteresowanych zapraszam na stronę klubową: http://mr2cp.cynikal.net
Coupe 2.0 16V 175KM 129kW
wyrwane szpilki pod kolektorem wyd., wymieniona uszczelka pod głowicą, turbo kończy żywot, spaliło się uzwojenie alternatora - w sumie z mojej winy - nie zamontowałem pokrywy i nałykało się wody, wymienione uszczelnienie półosi
~Mariusz W.
Coupe 2.0 16V 156KM 115kW
posiadalem 9aut i toyota mr2 to do tej pory najbardziej niezawodne auto z jakim mialem do czynienia, zadbane i dbajacy o nie moze zapomniec o jakich niespodziankach
~buziaczki
Coupe 2.0 16V 175KM 129kW
Jak kazde auto z 1992r , katowane od wyjazdu z salonu.Ja kupiłem ją pare lat temu ale podejrzewam ze wcześniej brała udział w jakiś rajdach :) Czasem coś się sypnie ale coś za coś
~samourai@lodz.cc
Coupe 2.0 16V 156KM 115kW
Nie, jeżeli ktoś tego auta nie zajeździ przez swoją głupotę, to żadne poważne naprawy nie będą potrzebne.
~Actimel
Coupe 2.0 16V 156KM 115kW
u mnie alternator do wymiany....a o czesci zamienne nie jest łatwo ;/
~Stan. s.nowak@skrzynka.pl
Coupe 2.0 16V 156KM 115kW
na razie żadnych poważnych usterek nie zanotowałem:)
~marek
Coupe 2.0 16V 170KM 125kW