Ocena kierowcy - Toyota Paseo II Coupe

masakryczny@interia.pl, 14 lat temu
Silnik 1.5 16V 90KM 66kW
Rok produkcji 1998
Toyota Paseo II Coupe 1.5 16V 90KM 66kW 1996-2000 - Oceń swoje auto
Zawieszenie : Widzac to auto pierwszy raz, bylem pewny ze jest to kolejne auto z bardzo uciazliwym na polskie drogi mega twardym zawieszeniem, bardzo pozytywne zaskoczenie
Za caloksztalt daje 5, procz przestrzeni to samochod wrecz idealny dla mlodej osoby. Wiadomo, ze doskonale widzialem, ze te auto to nie kombi ale mnie to wystarcza calkowicie. Bezawaryjny, wygodny, dajacy przyjemnosc z jazdy, moglby byc bardziej dynamiczny, ale nie jest najgorzej.
nie mam zadnych zastrzezen co do pracy silnika. Dziala idealnie, zapala doslownie na dotyk.
Nigdy mi jeszcze nie wybilo zadnego biegu, wsteczny wchodzi jak w maslo, co w innych autach nie dziala to tak idealnie.
bardzo dobrze sie trzyma drogi, zawieszenie marzenie. Wczesniej mialem mx3 i roznica miedzy zawieszeniem mazdy a toyoty to niebo a ziemia. Zakochalem sie w tym aucie i przed zakupem balem sie nim jechac, balem sie ze samochod bedzie tak twardy ze znow bede podskakiwac na kazdej dziurze... ale okazalo sie ze jazda nim to bajka.
Oczywiscie wszystko jest kwestia przyzwyczajenia, moze na poczatku troszeczke przeszkadzaja belki z przodu, ale ja pisze to wszystko kwestia przyzwyczajenia
Wszystko pod reka i na swoim miejscu, brakuje mi tylko podlokietnika. Proponuje wstawic lusterka m3
Tutaj bardzo mnie pozytywnie zadziwilo to auto. Klima super dziala, szybciutko chlodzi. Ogrzewanie jeszcze lepiej.
mozna podzielic na przestrzen dla kierowcy(5) i dla pasazerow(2)... samochod jest idealny dla 2 osob w dluzsza podroz... skladane tylnie siedzenia, wiec mozna zaladowac baaardzo duzo. Niestety wysokie osoby beda mialy problem aby usiasc a co dopiero podrozowac.
Silnik cichutko chodzi, lekko podkrece radio i samochodu w ogole nie slysze. Dam 4 poniewaz jezdzilem duzo cichszymi autami. Chociaz jestem bardzo zadowolony z wyciszenia tego auta
Samochod moim zdaniem jest bardzo ekonomiczny, mam go pol roku i procz wymiany olejow filtrow i rozrzadu nic sie z nim nie dzieje. Czesci mozna kupic nawet taniej jak do opla i sa dostepne wszedzie. Co do spalania rozniez jestem bardzo zadowolony.
Samochod malo popularny w polsce, ale to dobrze. Kupilem go bo nie lubie typowych oklepanych BMW czy Golfow, wole sie wyrozniac z tlumu. Co do ceny za jaka mozna go kupic... jest ona po prostu smieszna. 10 letni samochod z pelna elektryka, 0 awaryjnosci, klimatyzacja z piekna sylwetka za 10 tys, czy to duzo? oczywiscie samochod wart tych pieniedzy w 100%
Nic doslownie nic, odpukac oczywiscie
Rowniez nic i mam nadzieje ze takich nie bedzie

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.5 16V 90KM 66kW [l/100km]

7,2