Lista ocen Toyota Paseo II (40) - Całokształt

Na liście zabraknie 24 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~sylwiaprv@poczta.onet.pl
Coupe 1.5 16V 90KM 66kW
Samochód ładny i zgrabny , niezawodny .Mankament to potrzebna przestrzeń dla pasażerów z tyłu , której brakuje . Mój rekord załadunku w tym samochodzie to 3 deski snowboardowe , narty , buty , ubranka i cztery osoby , wszystko w środku gdyż nie mam bagażnika . SZCZERZE POLECAM tak jak zresztą każdą Toyotę . Marek
~slisek2000@poczta.onet.pl
Coupe 1.5 16V 90KM 66kW
Super autko dla młodego faceta, bez rodziny, choć w przypadku próby zaproszenia dziewczyny na małe bara, bara trochę mało miejsca (lepiej na masce z przodu lub na bagażniku). A tak poważnie - Paseo mogło by mieć trochę mocniejszy, a zwłaszcza bardziej elastyczny silnik (przydałoby się VVTi).
~masakryczny@interia.pl
Coupe 1.5 16V 90KM 66kW
Za caloksztalt daje 5, procz przestrzeni to samochod wrecz idealny dla mlodej osoby. Wiadomo, ze doskonale widzialem, ze te auto to nie kombi ale mnie to wystarcza calkowicie. Bezawaryjny, wygodny, dajacy przyjemnosc z jazdy, moglby byc bardziej dynamiczny, ale nie jest najgorzej.
~Omega
Coupe 1.5 16V 90KM 66kW
Auto dla mlodego kierowcy, ktory zaczyna swoja przygode z motoryzacja. Patrzylem na Civici, escorty, meganki, mx-3 itd. Az pewnego dnia na osiedlu zobaczylem Paseo. Nie wiedzac o tym aucie nic, poszperalem w aukcjach, pojechalem i kupilem. Paseo kupuje sie z milosci :)
~Tresorator@interia.pl
Coupe 1.5 16V 90KM 66kW
Auto jest bardzo fajne ( ale nie rozumię ludzi którzy mówią że to spotrowy samochód) silniczek jak na 90 KM dosyć zrywny ale nic pozatym. Auto zdecydowanie dla młodych ludzi. Bagażniki dosyć duży. Wogóle się nie psuje to bardzo dużu plus.
~radja
Coupe 1.5 16V 90KM 66kW
Ogolnie rzecz biorac auto godne polecenia. Wyglad, bezawaryjnosc, dynamika i niewygorowana cena przemawiaja za tym samochodem. Jest to moj pierwszy samochod i jestem z niego jak najbardziej zadowolony.
~Samantha
Coupe 1.5 16V 90KM 66kW
Słabe wyciszenie, ale za to lekki samochód o fajnym wyglądzie. Dość żwawy. Prosty, niezawodny (jak to stare japończyki). Jak na japońskie auto wcale nie tak bardzo poddatny na rdzę.
~Łukasz Ka
Coupe 1.5 16V 90KM 66kW
Świetny samochód dla 1-2 osób. Mały, zrywny i przy tym rzadko spotykany. Przez prawie 2 lata użytkowania ŻADNEJ USTERKI ! nawet jakiejkolwiek pierdoły i to jest rzecz godna uwagi.
~turekmalarz
Coupe 1.5 16V 90KM 66kW
Auto godne polecenia, pomimo wieku ciągle wygląda dobrze. Auto wyłącznie dla dwojga, z tyłu nikt nie usiądzie dorosły. Nie psuje się i nie rdzewieje.

Usterki Toyota Paseo II

Toyota Paseo II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~kevin
Coupe 1.5 16V 90KM 66kW
troche przypomina sportowa bryke ( mam sportowe zawieszenie koła na niskim profilu wiec kraweżnik to juz wyzwanie zeby nie zaczepic sie :) )