Oceny Toyota Picnic 2.0 16V 128KM 94kW 1996-2001

Toyota Picnic 2.0 16V 128KM 94kW 1996-2001 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Toyota Picnic 2.0 16V 128KM 94kW 1996-2001

~sqbidu
Minivan 2.0 16V 128KM 94kW
po \"zdarciu\" 20 aut trafiłem takie którym przejechałem 100 000 km i nadal po 3 latach przez moment nie zmieniłem zdania że jak nie ma 3 jajek na masce to nie jest samochód tylko wyrób samochodopodobny, wyłączając wszystkie wyprodukowane w europie, bo ich jakość jest rodem z fordów, vw, PSA itp
~artur
Minivan 2.0 16V 128KM 94kW
Właśnie zamierzam oddać autko w delikatniejsze rączki,ale od roku prawie,nie mogę zdecydować się na następce,a to świadczy dobitnie o wartości picnica-nie ma konkurencji.Na pewno kupię japończyka,może Forestera,może grand vitarę,może land cruisera,może lexusa rx.Na razie-nie ma pośpiechu,toyotka pojezdzi jeszcze bardzo długo/jeśli będzie musiała/
~witoldo
Minivan 2.0 16V 128KM 94kW
To moje 11-te auto w życiu i jak do tej pory najlepsze. Brakuje mi skrzyni automatycznej i tylko dlatego chcę go zmienić. Ale przyznam, że z tym autkiem rozstać bedzie się ciężko. Mój następny typ to Rav-4 III 2,4 lub 3,5 z USA.
~AR2R
Minivan 2.0 16V 128KM 94kW
Jestem do tego stopnia zadowolony,ze pomimo duzego przebiegu i sedziwego wieku/10 lat/,nie jestem w stanie znalezc godnego nastepcy.Zamierzam jezdzic nim do 500 tysiecy.Jest to calkiem prawdopodobne,bo jest w idealnym stanie.
~qq
Minivan 2.0 16V 128KM 94kW
niezwykle wygodne, doskonala widocznosc, dobre wyciszenie odglosow zewnetrznych wiele schowkow "trzymadelek" na napoje itd :) polecam przynajmniej zobaczyc ten samochod napewno sie do niego przekonacie
~mireno
Minivan 2.0 16V 128KM 94kW
słabsze światła, zmieniłem żarówki z podbiciem o 50 procent i już lepiej. Ogólnie nieżałuję zakupu za nieduże pieniądze naprawdę wygodne auto miło się nim jeżdzi dość rzadkie w polsce ale są części. Końcówka opini- auto ekstra do tego z miarę fajnym kształtem. POLECAM WSZYSTKIM.
~miodzio
Minivan 2.0 16V 128KM 94kW
do tej pory jeżdziłem tylko samochodami firm niemieckich,skusiłem sie na japończyka za nomową kolegi,jak na razie jestem rozczarowany,mam nadzieję że bezawaryjność tego auta zrekompensuje mi niedociągnięcia o których pisałem,no i wygląd niestety bardzo mi śię podoba inaczej pewnie bym je sprzedał.
~pablobudrys
Minivan 2.0 16V 128KM 94kW
Jestem bardzo zadowolony z zakupu. Kupiłem 12 letnie auto i nie mam z nim żadnych problemów. Nie psuje się, ma klimę, dwa szyberdachy, jest pakowny i do tego ładny.
~radokizi
Minivan 2.0 16V 128KM 94kW
Naprawde swietny samochod dla osob nie szukajacych wystrzalowych rozwiazan tylko solidnego minivana o naprawde swietnej przestrzeni w srodku jak na te wymiary!
~Irek ...
Minivan 2.0 16V 128KM 94kW
Igła i przy tej marce pozostanę już do śmierci ...