Ocena kierowcy - Toyota Picnic

qq, 15 lat temu
Silnik 2.0 16V 128KM 94kW
Rok produkcji 1996
Toyota Picnic 2.0 16V 128KM 94kW 1996-2001 - Oceń swoje auto
Silnik : Kupując auto zakładałem, że będzie spalać 10-12 litrów (na podstawie drugiego auta jakie posiadam z tym samym silnikiem (toyota camry)) co mnie miło zaskoczyło... jadąc na benzynie pali pomiędzy 7.1 a 10litrow (trasa/miasto) podczas jazdy mieszanej wychodzi pomiedzy 8.2 8.4. Jadac przez cale niemcy autostrada na benzynie przy predkosci stalej ok 170km/h spalila 12 litrow na 100km co bylo moim najwiekszym wynikiem spalania (normalnie sie to nie zdaza) Mam zalozona sekwencyjna instalacje gazowa podczas ktorej uzywania spalam 8-9litrow w jezdzie mieszanej co daje niecale 20zl na 100km !!! Auto ma 128km i mimo swoich gabarytow doskonale sie rozpedza i nie ma problemow z wyprzedzaniem :) zdecydowanie kazdemu polecam ten samochod
niezwykle wygodne, doskonala widocznosc, dobre wyciszenie odglosow zewnetrznych wiele schowkow "trzymadelek" na napoje itd :) polecam przynajmniej zobaczyc ten samochod napewno sie do niego przekonacie
wiadomo toyoty nie sa najtansze ale moje autko ma przejechane ponad 300tysiecy kilometrow i jezdzi na pelnym syntetyku nie pali oleju nie ma zadnych wyciekow nie mam tez zadnych problemow z zawieszeniem ani innymi podzespolami ... nie jest to moja pierwsza toyota ani jedyna w rodzinie i jestem pewien ze samochod jest niewatpliwie wart swojej ceny ... polecam nie patrzec na to ze ceny czesci do toyoty sa drogie bowiem i tak nie ma koniecznosci ich wymiany (nic sie nie psuje) wiec nawet tanie czesci innych marek wychodza drozej (trzeba je wymieniac) wybor nalezy do Ciebie! ale polecam ten samochod ;)

LPG - zużycie paliwa dla silnika 2.0 16V 128KM 94kW [l/100km]

8,2