Ocena kierowcy - Toyota Picnic

pablobudrys, 13 lat temu
Silnik 2.0 16V 128KM 94kW
Rok produkcji 1998
Toyota Picnic 2.0 16V 128KM 94kW 1996-2001 - Oceń swoje auto
Jestem bardzo zadowolony z zakupu. Kupiłem 12 letnie auto i nie mam z nim żadnych problemów. Nie psuje się, ma klimę, dwa szyberdachy, jest pakowny i do tego ładny.
Bez zarzutów, bardzo dobrze chodzi na gazie, na pb oczywiście też!
Skrzynia ok tylko czasem 3 mi \"wpada\" ale może ten typ tak ma??
Bardzo fajnie zachowuje się na polskich drogach, zawieszenie miękkie ale nie ma problemów na zakrętach. Dobrze wybiera nierówności i jak dotąd jest trwałe.
Genialna widoczność, najlepsze są duże lusterka, które zapewniają maksymalne bezpieczeństwo w mieście na kliku pasach.
Wszystko, jak w japońcach - oszczędnie i na miejscu. Jedynie przycisk awaryjnych jest jakoś \"daleko\" a używam go dziękując innym kierowcom i przydałby się bliżej, np. zamiast przycisku ogrzewana tylnej szyby.
Żadnych uwag, wszystko jak powinno być. Dla porównania jeżdżę jeszcze Fabią i tam to jest tragedia.
Dobrze pomyslane wnętrze, osoby w 3 rzędzie mogą podróżować dość wygodnie. Drugi rząd siedzeń-kanapa jest przesuwana więc można sobie wyregulować przestrzeń dla pasażerów.
Nawet przy większych prędkościach można swobodnie rozmawiać.
Jak na vana to całkiem przyzwoicie. Średnie zużycie gazu to 12/13 litrów na 100 km. Jeżdżę czasem na pb ale nie tyle, żeby coś konkretnie napisać.
Za 17 tys. mam bardzo fajny samochód. Co z tego że 12 letni. Jak widzę jakie inni mają problemy z 2/3 letnimi autami, to jestem szczęśliwy.
Naprawdę drobiazgi, siadło podświetlenie kokpitu.
Żadnych problemów. 12 letnie auto i nic, ale robione w Japonii!!

LPG - zużycie paliwa dla silnika 2.0 16V 128KM 94kW [l/100km]

11,7