Ocena kierowcy - Toyota Previa II

Pelinio, 15 lat temu
Silnik 2.0 D-4D 116KM 85kW
Rok produkcji 2001
Toyota Previa II 2.0 D-4D 116KM 85kW 2001-2005 - Oceń swoje auto
Inne : Warto kupić tylko jeden warunek trzeba dokładnie sprawdzic czy samochód nei był bity czy przebieg zgadza sie ze stanem faktycznym bo można trafic na niby idealny samochód a okaze sie ze pojedziecie kilka kilometrów i bedzie awaria jezdze za tymi wózkami po całej polsce i kupuje tylko sprowadzone bo z nimi nie miałem problemów zadnych raz wziałem z kraju i niestety trafiłem na POLAKA który zajechał to autko i niestety remont silnika jeszcze raz powtarzam dokładnie sprawdzajcie stan techniczny bo tylko w bardzo dobrym stanie samochód ten bedzie wam służył długo długo w razie pytań podaje mój email www.vanbus24@o2.pl
samochód jest rewelacyjny długo szukałem vana tego typu a na rynku mamy sporo tego ale zadennie umywa sie do TOYOTY PREVII gorąco polecam sam posiadam 5 sztuk PREVII II
Przedewszystkim spalanie tego autka jest rewelacyjne jak na takie gabaryty i oczywiście niezawodność.
do tej pory nie miałem z nia problemu oby tak dalej
jeżdze po Katowicach tym samochodem juz 3 lata a wiadomo ze u nas drogi sa fatalne (dziury,tory tramwajowe itp.) i oprócz bierzacych spraw typu klocki hamulcowe tarcze nie robiłem przy nim nic bo nie musiałem.
widocznosć dobra jeśli nie posiadamy czujników cofania to musimy bardzo uważac bo przodu i tyłu samochodu nie widać jeśli decydujecie sie kupić te autko to tylko z czujnikami parkowania
tu chyba juz wiekszosć posiadaczy tej Toyotki wypowidziała sie na ten temat i popieram wiekszość
jeśli chodzi o ogrzewanie to samochód ten posiada dodatkową opcje którą włącza sie pod kierownicą z prawej strony jest do dogrzewanie silnika i w ciagu 7 minut mozemy sie cieszyc ciepłem w naszym samochodzie
miejsca jest bardzo duzo i to potwierdzi kazdy kierowca i pasażer
jesli chodzi o wyciszenie to do predkości 120km jest cichutko po 130km do 140km jest nie co głośniej ale potem ucisza sie i mamy znów cicho
ekonomia przedewszystkim !!! spalanie wacha sie od 6,5l do 8,5l jesli chodzi o przeglady i naprawy to tylko bierzace sprawy i nie sa to ceny wygórowane
warto zapłacić za ten samochód wiecej niz za zwykłego popularnego vana typu SHARAN lub GALAXY
Toyota!!! nic dodac nic ując
jedyna usterke którą miałem to czujnik hamowania nic powaznego i nic drogiego

On - zużycie paliwa dla silnika 2.0 D-4D 116KM 85kW [l/100km]

Toyota Previa II