Ocena kierowcy - Toyota Previa II

Banan, 22 lat temu
Silnik 2.0 D-4D 116KM 85kW
Rok produkcji 2001
Toyota Previa II 2.0 D-4D 116KM 85kW 2001-2005 - Oceń swoje auto
Nie chcę innego. Superniezawodny, wielki wóz dla całej rodziny. Wygoda jak w limuzynie, niebanalne wzornictwo. Wóz po lekkim tuningu wygląda miodowo. Samochód ma już 6 lat, mimo to wygląda jakby był supernowoczesnym modelem sprzed roku. Nowa Previa nie jest już taka fajna, ale za 2 lata i tak ją kupię.
Bardzo fajny. Cichutki, ładnie wchodzi na obroty.Wkurzają szarpnięcia między biegiem 1 a 2-gim, ale to automat
Chodzi precyzyjnie. Mam automat i jedyne, co denerwuje, to szarpanie na niskich biegach. Samochód nurkuje trochę przy redukcji o 2 biegi (po wciścięciu gazu na max)
Trzyma się drogi jak przyklejona, mięciutki i komfortowy.
Szerokie słupki z przodu, mała tylna szyba, ale za to jest tzw. szerokokątna lupa, przez którą widać wszystko.
To najmocniejszy punkt samochodu. Wszystko na swoim miejscu. No i do tego ta płaska podłoga...
W zimie ciepło, w lato zimno, bo klima zasuwa tak, że czasem leci szron z wywietrzników!!!!!!!
Olbrzymia w środku. 6 osób wchodzi razem z bagażami, a i tak jest kupa miejsca. Nawet ludzie 2 metrowi nie narzekają.
Nic nie słychać oprócz toczenia. Silnik zaczyna być głośny przy 130 km/h.
Wiadomo, wielki wóz, wielkie wymagania. Pali 12 litrów w mieście! Za to w trasie jest ok, bo tylko ok. 7. Ale to automat
Kosztuje dużo, ale jest naprawdę niezawodny i baaaaaaaaaaaardzo wygodny. Polecam.
Usiadł silniczek lewego lusterka i cięgno klapy. Duperele.
Zaczął brać olej przy 90000. Zrobiłem to sam i za darmo.
Toyota Previa II