Lista ocen Toyota Prius II (20) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 28 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~automaniak
Sedan 1.5 VVT-i 78KM 57kW
Zaskakująca i powtarzająca się dwa razy usterka (drugi raz pomimo wizyty w ASO i \"podobno\" usunięciu usterki w postaci rozpiętej kostki- koszt 900zł, auto stało tydzień w ASO!!!), polegająca na odłączeniu silnika spalinowego, następnie pracy na akumulatorach silnika elektrycznego, w konsekwencji zatrzymanie pojazdu na poboczu i koniec marzeń o dalszej kontynuacji jazdy. O ile w starszych samochodach usterka daje o sobie znać w sposób taki...
~KierowcaPTB
Sedan 1.5 VVT-i 78KM 57kW
Kupić auto krajowe od niby prywatnej osoby z niby małym przebiegiem... to strzał w kolano... na bateriach była wstanie przejechać 1200m sprzedawca twierdził że to przez to że zimno... auto kupiłem w listopadzie A prawda jest taka że wpierw silnik po 6tyś km miał problemy A chwilę po nim baterie padły. Albo trafiłem na oszusta albo na zajechany model albo te auta po 200tyś km muszą mieć remont silnika i wymianę baterii
~bakusie@poczta.fm
Sedan 1.5 VVT-i 78KM 57kW
J.W. Dodam tylko że wbrew pozorom nie należy się bać nadmairu elektroniki w priusie. Najwiekszy przebieg jaki odnotowano na pakiecie akumulatoró to blisko 500tyś km. Ci którzy wybierją diesle bo chcą tanio jeździc niech poaltaja troche po forach roznych marek. Można dostac zawrotu głowy od masci problemow i cen zwiaznych z naprawami nowoczesnych silników diesla.
~Zenekis
Sedan 1.5 VVT-i 78KM 57kW
nic. to auto się NIE PSUJE - SIĘ NIE PSUJE! Większość priusów w UK jest używane w Londynie jako taksówki. SIĘ NIE psuje! Ja mam moje od 192 tys km i nigdy tak się nie czułem, że się w ogóle nie boję o usterki jak w priusie. bo się nie psuje...
~Dominik
Sedan 1.5 VVT-i 78KM 57kW
Przy przebiegu 255000 miałem wyciek chłodziwa do falownika w wyniku czego zalało tranzystory. Toyota daje na tę część 10 lat gwarancji, no niestety mój ma 12 lat.
~R
Sedan 1.5 VVT-i 78KM 57kW
zero usterek choc troche mnie przestraszyli tym pedelem gazu ktory niby sie blokuje... nie powinni puszczac go przez komputer... serwis bardzo przyjazny po jazdach z poczatku 2010
~Mateusz Miziołek
Sedan 1.5 VVT-i 78KM 57kW
Absolutnie niezawodne auto. Raporty Dekry tylko to potwierdzają - w przedziale 2-3 lata i 4-5 jest na pierwszym miejscu!
~powloka
Sedan 1.5 VVT-i 78KM 57kW
super nie ma usterek nie slysze nie wiem bez wydawania kasy
~Anonim
Sedan 1.5 VVT-i 78KM 57kW
Musiałem wymienić opony... Liczy się?
Dziennik kosztów dla Toyota Prius II
6,9
~Hugo Srebrnowolski
Sedan 1.5 VVT-i 78KM 57kW
Trudno powiedzieć, bo nie miałem, mam go za krótko.