Ocena kierowcy - Toyota Prius II

Velmer, 7 lat temu
Silnik 1.5 VVT-i 78KM 57kW
Rok produkcji 2008
Toyota Prius II 1.5 VVT-i 78KM 57kW 2003-2009 - Oceń swoje auto
Zakup był przemyślany i świadomy. Następne auto tęż będzie hybrydowe. Jest bardzo oszczędne i nie ma co wydawać pieniędzy więcej na paliwo skoro można jeździć tanio i przyjemnie. Dodatkowo auto od lat jest w raportach bezawaryjności.
Wystarczający jest zrywny , choć nie do przesady. Ze świateł prawie zawsze jesteś pierwszy. Za strawą silnika elektrycznego , który dodaje kopa
Pierwszy raz mam automat i na pewno nie wrócę do monuala, ponieważ komfort jest niesamowity podczas prowadzenia auta. Jazda w korku to przyjemność
Auto komfortowe. Lekko i przyjemnie się prowadzi. Nie przechyla się zbytnio.Hamulce bardzo wydajne.
Bardzo dobra.Nie wiem dlaczego inni piszą że do tyłu źle,a szyba doskonale sprawdza się ta z tyłu jako ochrona przed oślepianiem aut jadących za tobą.
Wszystko pod ręką,dużo schowków,bardzo przestronnie
Szybko i sprawnie na dodatek są jakieś czujniki,że jak jest klima nastawiona na chłodzenie,a jest zimno na zewnątrz to zmienia na ogrzewanie i na odwrót
Bardzo dużo.nie spodziewałem się z żoną tyle miejsca zarówno z przodu jak i z tyłu.Zwłaszcza,że przestrzeń z tyłu jest tyle co w autach klasy wyższej.
Jest bardzo dobrze i nie jest to wyścigówka , a hybryda zatem wiadomo że cisza jest błoga w aucie. Przy wyższych prędkościach troszkę głośniej,ale do zniesienia.
Jak na razie po serwisie w ASO nie zostawiłem wiele.Bynajmniej mniej niż mi się wydawało.
Rewelacja
brak