Lista ocen Toyota RAV4 I (37)

~Yakuza
Standard 2.0 i 16V 129KM 95kW
Krótka jedynka, świetna dwójka. Skrzynia generalnie spisuje sie ok, ale czasem zdarza się haczenie. (Skrzynia biegów)
~klauss@poczta.pf.pl
Standard 2.0 i 16V 129KM 95kW
jesli chcecie wiecej info poprostu napiszcie- chetnie pomoge.
~ssl
Standard 2.0 i 16V 129KM 95kW
Japońska maszynka, pracuje cicho i równo. Słychać jak pracują wtryskiwacze gazu. (Silnik)
4,1
~Biłgoraj robwes@poczta.onet.pl
Standard 2.0 i 16V 129KM 95kW
silnik sprawdzony 3SFE sxa11 z toyoty avensis z przed liftingu 129 konny. Stara niezawodna jednostka wystrzymująca przebiegi do 500000 km. jak na tte lata rewelacja. Tanie części (pasek rozrządu+napinacz+rolka prowadząca to koszt 250 zł). świece platynowe wprowadzone po roku 1997 wytrzymujące duże przebiegi. Auto warte swoich pieniędzy. Nie zawiedziesz się. (Silnik)
4,1
~armagedonex
Standard 2.0 i 16V 129KM 95kW
Auto posiadam od dwóch lat i jestem naprawde nim zafascynowany. Kupiłem je jako drugie auto do wyjazdów na rybki i grzyby. Po pierwszych wyjazdach aż oniemiałem pod wzgledem tego co te auto potrafi w terenie. Myslę że jeśli kierowca nie oszczędzi na dobre oponki niejeden quadowiec mógłby się zdziwić co ta \"bulwarówka\" potrafi w błocie. Pierwszy zakup zaoszczędziłem na cenie co odbiło się na wyposażeniu tj. brak elektryki szyb i klimatyzacji...
~Rolf
Standard 2.0 i 16V 129KM 95kW
Bardzo dobry samochód. Niezawodność na +5. Polecam wszystkim to auto!
~Mateusz
Standard 2.0 i 16V 129KM 95kW
Silnik bajka miałem problem z zalanymi świecami, woda spływała po masce i przeciekało ale po wymianie przewodów zapłonowych wszystko śmiga aż miło. (Silnik)
~Ron
Standard 2.0 i 16V 129KM 95kW
Nigdy nie myslalem kupujac to auto ze bede go tak dlugo trzymal. Jest to w domu nasz drugi samochod i teraz czesciej odpoczywa w garazu...Ja eksploatuje Land Cruiser i mam bardzo podobna opinie...
~Vesoos
Standard 2.0 i 16V 129KM 95kW
auto w pelni spelnia zadania SUV`a , jest niezla propozycja na tego typu auto
Dziennik kosztów dla Toyota RAV4 I
12,2
12,2
~demetr
Standard 2.0 i 16V 129KM 95kW
Z silnikiem nie było nigdy żadnych problemów. Zero wycieków, zero napraw a przejechane już ponad 250 tys. Przyśpieszenie jak na taką moc wystarczające - ja mam pięciodrzwiową ravę. (Silnik)