Ocena kierowcy - Toyota RAV4 I Standard

koyot, 14 lat temu
Silnik 2.0 i 16V 129KM 95kW
Rok produkcji 1995
Toyota RAV4 I Standard 2.0 i 16V 129KM 95kW 1994-2000 - Oceń swoje auto
Zawieszenie : do właściwosci terenowych podszedłem bardzo sceptycznie... mile sie zaskoczyłem, wiadomo, z samurajem to niebo a ziemia, ale każdy kto lubi wyskoczyć poza miasto naprawde bede zadowolony
rewelacyjny samochód dla każdego kto chce wyskoczyć poza miasto:) naprawdę dzielny w lekkim terenie:)
bardzo precyzyjna ale to "bardzo" to być może moje odczucie, najezdziłem sie wczesniej sporo francuzami
widoczność do tyłu znacznie ogranicza koło zapasowe oraz zagłówki, szyba wysoko umiejscowiona. Dla mnie to żaden problem, dla mojej dziewczyny niestety mały;p w koncu to suv :)
zimą ok:) latem? 2 szyberdachy (wyciągane całkowicie) i uchylne szybki, jest dobrze :)
kierowca i pasażer przód nie ma powodów do narzekań z tyłu nieco gorzej:/ miejsca na nogi nie za wiele, plus to regulowane oparcia:D kosztem (i tak małego) bagażnika
spalanie, no cóż, 2.0 i stały napęd na 4 koła robi swoje jeśli porównywać rav'ke do miejskich pizdzików to nie mało biorąc pod uwagę ze jedziemy suv'em nie ma zle :) jezdze dość dynamicznie i zazwyczaj spalanie w ruchu 50;50 oscyluje do 12 litrów/100 km, przy predkosciach dochodzących do 170 na godzine... paliwko ucieka ;) naprawy? czy ktoś mówił że Japońce są drogie w naprawach? mówili i co? strzeliłbym im w pysk;p należy dodać że to auto naprawde jest mało awaryjne:)
no cóż, samochód nie należy do tanich w zakupie... chcący kupić zadbany egzemplarz chociażby z początku serii należy sie nastawic na min. 15 tys zł jeśli kogoś nie przeraża spalanie (przesiadając się z ukochanego sejcenta;p) to naprawdę polecam !!!
no, stało się, żarówka mi się raz przepaliła...;p
ponad 20.000 km i 0 usterek !! lać i jezdzic:) pamiętając o tym co trzeba :)
Dziennik kosztów dla Toyota RAV4 I Standard 2.0 i 16V 129KM 95kW
12,2