Ocena kierowcy - Toyota RAV4 II

Rok produkcji 2005
Toyota RAV4 II 2.0 i 16V 150KM 110kW 2000-2005 - Oceń swoje auto
Inne : Zaskoczył mnie MIT o RAV 4
Karoseria : rdzewienie drzwi w 2,5 rocznym aucie i miękki lakier
Układ elektryczny : Zaniżone spalanie wg komputera pokładowego 6,5l a wg mnie 11l
Inne
Fajny wygląd i całkiem przyjemna jazda ale tylko po utwardzonych drogach.W terenie totalna porażka.Nie rozumiem opini o rav że to terenówka.
jeżdzi całkiem żwawo.Przy większych obrotach głośno w kabinie,na dłuższej trasie jest to męczące.Wyprzedzanie daje poczucie ,że autko ma parę koników.
Biegi wchodzą precyzyjnie poza wstecznym,czsami się trzeba nagimnatykowac
Jazda jest przyjemna.Na zakrętach nieco się przechyla,co bywa nieprzyjemne-ale coś za coś. Działanie ESP tylko mnie wk....wia.Piszczy w momenice jak jestem bardzo zestresowany(jakbym nie wiedział że wpadłem w poślizg)
Dobra.Chodż parkowanie bywa utrudnione przez słabą widocznośc przodu-trzeba się przyzwyczaic
bez powodów do narzekań
radzi sobie nieżle
z przodu ok. Z tyłu ciasno.Dzieciaki kopią po fotelu
Brak wyciszenia w kabinie.Dobrze ,że radio może głośno grac
Tragedia.Te wyniki książkowe to między bajki.Real w jeżdzie mieszanej przy 2lbenzynie to 11l a w miejskiej to nawet 13l( i wcale się nie pyta o zgodę)Natomias komputer pokładowy pokazuje 7,5l(kto głupi to się nabierze jakie to ma oszczędne autko,ale wystarczy prosty rachunek dystansu i wlanego paliwa a wychodzi ok,11l
Relatywnie nieadekwatna cena do tego co to autko może.Wg mnie cena 70tys to max. Generalnie jest to moja 3 toyota ale po rav4 już wyleczyłem się z TOYOT i ich statystycznej niezawodności. Więcej rav 4 nie kupię
Jestem piorytowany rdzewieniem drzwi w moim rav 4(zgłosiłem do servisu) Więc skąd taka super opinia o niezawodności i niezniszczalności ravki.Czyżby u konkurencji było jeszcze gorzej?
Błędne wskazania komputera pokładowego co do spalania-zaniża średnie spalanie o ok,2-3litrów(zgłosiłem komputer do wymiany) Bardzo miękki lakier jak i cała karoseria.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.0 i 16V 150KM 110kW [l/100km]

10,6