Ocena kierowcy - Toyota RAV4 V SUV

mirosław, 4 lata temu
Silnik 2.0 Dual VVT-iE 173KM 127kW
Rok produkcji 2019
Toyota RAV4 V SUV 2.0 Dual VVT-iE 173KM 127kW 2018-2022 - Oceń swoje auto
Silnik : tak naprawdę cały samochód pozytywnie mnie zaskoczył
wybrałem toyotę rav4 , brałem po uwagę hondę i mazdę cx5 , honda odpadła z powodu silnika 1,6 , mazda starsza konstrukcja i problemy z korozją, samochody niemieckie mnie przestały interesować od kiedy audi a4 1,8fsi 2008r kupiony w salonie po 100tys zaczął brać 3 l oleju na 100km a póżniej było tylko gorzej a serwis się śmiał.jak do tej pory uważam że toyota był to świetny wybór
dobry silnik bez turbin,o normalnej pojemności i brawo toyota.Jak ktoś chce samochód na lata to nie może byc 1,6 thp , fsi lub inne wynalazki które po 150tys km można wyrzucić.
cvt działa bez zarzutu
bardzo poprawny
kwestia gustu mnie się podoba
bez zarzutu
wszystko pod ręką,denerwujący jest brak podświetlenie od strony kierowcy przełączników co sprawia duże problemy w nocy.w wersji comfort plus pakiety regulacja siedzeń kierowcy manualna dotego samochodu to nie pasuje
nawiew na tył dobrze że jest ale jego wydajność mogła by być lepsza,samo ogrzewanie i chłodzenie bardzo dobre
patrząc na samochód z zewnątrz nie widać , że 4 osoby o wzroście 190 cm siedzą nie dotykając kolanami przednich siedzeń a kierowca ma pozycję jaka mu odpowiada
w mieście bardzo cicho przy normalnej jeżdzie na trasie również przyjemnie, na autostradzie przy 140km/h głośniej
spalanie jak na tak duży samochód bardzo dobre
za 128tys trudno znależć leszego suv
na razie brak