Ocena kierowcy - Toyota RAV4 V SUV

Radek, ponad rok temu
Silnik 2.5 Hybrid Dynamic Force 222KM 163kW
Rok produkcji 2022
Toyota RAV4 V SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force 222KM 163kW 2019-2022 - Oceń swoje auto
Moja opinia na temat tego auta jest dość sprzeczna sama w sobie. To auto jest świetne prawie pod każdym względem, ale jest niestety tylko do miasta. Trasa czyli naturalne śridowisko tego samochodu, odpada. Powyżej 120 km/h auto staje się bardzo głośne, dające wrażenie dziwnej niestabilności i o zgrozo zaczyna sporo palić. Czyli wielki, komfortowy, wypasiony, bezpieczny suv staje się przy dużych, stałych prędkościach wyjącym, nerwowo zachowującym się trabantem. Trochę przesadziłem, ale po to, że denerwuje mnie fakt, że tak pozytywny dobrze rozreklamowany samochód jest ze względu na małą uniwersalność - wydmuszką. Acha i ten okropny tempomat - skrzynia cvt wyje jak dzika. Wiem, że się da zrobić tak, że auto z taką sjrzynią samo podczas korzystania z tempomatu zbija obroty.
Układ jest supet póki jeździsz po mieście.
Świetna póki nie przekraczasz 120 km/h.
Kanery itd.
Tutaj średnio - mam wrażenia że słabo sobie radzi ogrzewanie w ujemnych temperaturach.
Tragedia - praktycznie brak.
Nie wiem.
To jest miejskie autio. Niby cena ok jak na tak duży samocjód z napędem na 4 koła. Ale za wysoka bo i tak auti yllko do miasta.
Pewnie super.
Pewnie super - to hybrydowa toyota z cvt.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.5 Hybrid Dynamic Force 222KM 163kW [l/100km]

Toyota RAV4 V SUV