Lista ocen Toyota Starlet III (153)

~Maniak Toyota
Hatchback 1.5 D 55KM 40kW
Dziwny Diesel nazwałbym go wysokoobrotowym gdyz według danych moc osiąga dopiero przy 5200obr.min czy ktoś zna podobnego diesla żeby tak wysoko miał moc max Zadziwia mnie również prędkosć max mój rekord to 190km/h oczywiscie licznikowo. lecz drugi raz nie udało mi się tego osiągnąć ale 180km/h już kilak razy mi się udało mój kumpel taką samą równiez osiagnął 180km/h. Ostatnio znajomy otworzył hamownie więc zaprosił mnie na próbny test i... (Silnik)
~kamil5500
Hatchback 1.3 16V 82KM 60kW
trochę głośny powyżej 100km/h, ale za to nawet przy -20 odpala bez problemu i jest dość dynamiczny (Silnik)
~carloso@wp.pl
Hatchback 1.3 16V 82KM 60kW
Starletke mam od dwóch lat. Jestem z niej niesamowicie zadowolony. Przejechałem nią 33 tyś. km. Nigdy mnie nie zawiodła. Mam wrażenie, że w niej nawet opony się nie zdzierają (po przejechaniu 33 tyś. zużycie jest niezauważalne). Bardzo polecam to autko. Jakby ktoś chciał się dowiedzieć czegoś więcej to proszę pisać na maila.
~Erif
Całokształt oczywiście w klasie 3-drzwi, poj. do 1.3L
~suzukirm125@interia.pl
Hatchback 1.3 i 12V 75KM 55kW
Starlet do dokonaly samocgod miejski dla poczatkujacego lub kobiety. (przydalaby sie wersja SPORT jak dla mnie)
~slav123
Hatchback 1.0 54KM 40kW
Bardzo ładnie pracuje, elastyczność całkiem, całkiem ale nie można zbyt wiele wymagać od takiej pojemności. Troche marudzi jak jest zimno. (Silnik)
~CORN
Hatchback 1.3 i 12V 75KM 55kW
To najmocniejsza strona auta, przyspiesza niesamowicie sprawnie i bez wysiłku, wyprzedzanie to przyjemność (Silnik)
~djdi@interia.pl
Hatchback 1.0 54KM 40kW
Kocham ją co tłumaczy, że mam 2 takie toyotki (są troszkę o siebie zazdrosne ale...) <(-_-)>
4,1
~pawel.burchard@inetia.pl
Hatchback 1.3 i 12V 75KM 55kW
raczej bez zarzutu choć gdyby wajha od zmiany była troszkę krótsza szybciej można by było bieg włożyć (Skrzynia biegów)
~green20000@gmail.com
Hatchback 1.3 16V 82KM 60kW
Jak na tak mala pojemnosc, silnik sprawuje sie bardzo dobrze. Potrzebne sa wieksze obroty zeby zaczal sie dynamicznie krecic i fajnie przyspieszac. Elastycznosc dobra, ale na wyzszych obrotach. Ten silnik lubi wysokie obroty i nie trzeba sie ich bac. (Silnik)