Lista ocen Toyota Starlet IV (115)

~ravz , brutal@hot.pl
Hatchback 1.3 i 16V 75KM 55kW
wystarczy spojrzec na raporty TUV usterkowosci samochodow, TOYOTY sa zawsze na pierwszych miejscach w roznych kategoriach wiekowych. To o czyms swiadczy! tak mi sie wydaje ze po kupnie samochodu po za olwjemi benzyna nie powinno sie do niego dokladac!!! Naprawde polecam!!!!
~Marek
Hatchback 1.3 i 16V 75KM 55kW
Świetne autko dla 1 lub 2 osób nawet do dalszych podróży. Dwie osoby podróżują dość komfortowo - pomijając oczywiście brak klimy. Niskie koszty eksploatacji i niesamowita wręcz niezawodność. Odpala i jedzie w każdych warunkach.
~marlek
Hatchback 1.3 i 16V 75KM 55kW
Silnik wspaniale się czuje na wysokich obrotach (od 4000 do 5000). Bardzo elastyczny co jest ważne szczególnie zimą-jazda na wysokich biegach. (Silnik)
~Sylwia
Hatchback 1.3 i 16V 75KM 55kW
Świetny samochód, dla dwóch osób ok, jako rodzinny nie polecam. Bardzo duży i pojemny bagażnik, bardzo dobre przyspieszenie. Wiem, że moja Starletka mnie nie zawiedzie. Trochę skrzypią plastki zwłaszcza na nierównej powierzchni. Bardzo brakuje wspomagania, i klimatyzacji, abs też przydałby się... To mój pierwszy samochód. Wiem, że dokonałam słusznego wyboru. Była sprawdzana przez nie jednego mechanika - wszystko jest super, niedlugo poraz...
~Pablito
Hatchback 1.3 i 16V 75KM 55kW
Polecam to auto dla rodziny do 3 osób. Mam wersję 3d, więc w 4 mogłoby być ciasno. Świetnie się prowadzi, ma niezawodny silnik. To moje pierwsze własne auto i nie żałuję.
~sjagoda
Hatchback 1.3 i 16V 75KM 55kW
Skrzynia biegów precyzyjna, chodzi może trochę opornie w moim egzemplarzu ale to żaden problem. (Skrzynia biegów)
~Dawid
Hatchback 1.3 i 16V 75KM 55kW
Silniczek napedza samochód od 224000 km przu 100.000 i 200.000 wymieniłem pasek rozrzadu. przy 160.000 załozylem, gaz. Jedyne co sie stao to zaczal brac olej ok. 1l na 5000 km czylinie najgorzej. od około 20.000 jezzdze na oleju mineralnym . (Silnik)
~Katarzyna
Hatchback 1.3 i 16V 75KM 55kW
Gdyby było można dać 6 gwiazdek/5, tyle by dostała moja perła. Absolutnie bezawaryjne auto, kupione jako 10 -letnie służy mi już 14 lat i nigdy nie zawiodło. Bez żadnych problemów przechodzi co roku przeglądy techniczne, a mechanik za każdym zdziwiony, że podwozie nie nosi nawet śladów korozji. Przez 14 lat wymieniłam 2 razy amortyzatory tylne, raz przednie, sprzęgło , chłodnicę , hamulec ręczny i tyle. Szkoda, że takich aut już nikt nie robi....
~mcolo@go2.pl
Hatchback 1.3 i 16V 75KM 55kW
nie ma wyboru silnika z automatu na stronie ale u mnie jest 1.4 86km. silnik wymaga troski madrego mechanika, bardzo dobrych materialow a w zamian jest nie do zdarcia.od 140 tys jest zgazowana i nikt mi nie wcisnie, ze to szkodzi.trzeba po prostu dbac o caloksztalt a instalacja nie moze byc z ChRL za 4 zlote.silniczek jest ponadrzecietny i lubi obroty ale do dynamicznej jazdy nie trzeba go krecic, chociaz bardzo to lubimy. (Silnik)
Dziennik kosztów dla Toyota Starlet IV
7,8
7,9
~Starlet mANIA
Hatchback 1.3 i 16V 75KM 55kW
Super autko dla dziewczyny ktora lubi czasem przycisnac na gaz ale ceni sobie wygodne i latwe parkowanie. Cena samochodu oscyluje w granicach 10 000pln co jak na to co daje jest swietna okazja. Goraco polecam! To moje pierwsze auto za wlasne pieniadze i jestem bardzo zadowolona i uwielbiam je!