Lista ocen Toyota Supra III 3.0 Turbo 235KM 173kW 1987-1993 (7)

~PAt
Coupe 3.0 Turbo 235KM 173kW
Taki samochód można teraz kupić za kilkanaście tysięcy złotych - a w zamian otrzymujemy, super sylwetkę!, naprawdę sportowe zawieszenie (projektowane przez Lotusa), silnik, który pieknie brzmi o bardzo wysokiej kulturze pracy, a do tego pali mniej niż małe auta typu GSI, GTI (2 litrowe wyżyłowane jednostki palą grubo ponad 12 litrów). Do tego wszystkiego wnętrze jest naprawdę ponadczasowo zrobione - osobiście mam zamiar kupić nowy model Supry...
~Yaro (Supra Team) www.supra-team.pl
Coupe 3.0 Turbo 235KM 173kW
Piekne auto dopuki sie nie psuje to frajda maxymalna przy zdjetym dachu jezdzi sie bajecznie wszyscy sie patrza auto ZWRACA UWAGE nie to co bety i calibry (dresowozy):P pozatym milo jest moc odjechac prawie kazdy wozek spod swiatel:D:P a o reakcji lasek na Supre juz nie wspomne:-)
~Bartek ( HOŁEK )
Coupe 3.0 Turbo 235KM 173kW
auto bardzo piękne, niewiarygodnie szybkie, bezpieczne i relatywnie tanie a przy tym świetnie wyposażone. mój egzemplarz posiada: el.szyby, lusterka, szyberdach, fotele i antene, podgrzewane fotele,ABS, klimatronic, wspomaganie, c.zamek, alu felgi, 10 głośników, samo utwardzające się zawieszenie TEMS, komputer pokładowy i inne udogodnienia
~chmielu@subvert.pl
Coupe 3.0 Turbo 235KM 173kW
Fantastyczny samochód za niewielkie pieniądze, cudownie się prowadzi i wiele wybacza.Rewelacyjne osiągi,ceny części w miarę przystępne.Jedyny mankament to paliwożerność ale z tego co tu przeczytałem wcale to nie jest regułą.
~2z@wp.pl
Coupe 3.0 Turbo 235KM 173kW
wspaniałe mocne auto, ponad 10-letnie wyjątkowo tanie i moim zdaniem b opłacalne, psuje się rzadko, solidne wykończenie i trwałe detale
~pontiusz@interia.eu
~aaa