Oceny Toyota Verso Minivan Facelifting 1.8 Valvematic 147KM 108kW 2013-2018

Toyota Verso Minivan Facelifting 1.8 Valvematic 147KM 108kW 2013-2018 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Toyota Verso Minivan Facelifting 1.8 Valvematic 147KM 108kW 2013-2018

~LafarM
Minivan Facelifting 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Pomiędzy doskonale a dobrze. Myślę, ze jeszcze zbyt krótko go posiadam aby wypowiadać się. Będę starał się modyfikować ocenę wraz z kilometrami. Na razie jedynie minusy to: - światła (gorzej niż w Outlanderze, który ma bi-ksenony), - krótkie siedzisko kierowcy i słabe trzymanie na boki (ale to moja opinia, żona uważa, że ze wszystkich poprzednich to najbardziej jej odpowiada), - brak hamowania biegami. Plusy: + Bardzo dobrze się...
~Sławek
Minivan Facelifting 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Bardzo dobry samochód dla rodziny. Przestronny, zwłaszcza drugi rząd, trzech niezależnych siedzeń. Samochód prowadzi się bardzo dobrze, silnik pracuje cicho i "ładnie ciągnie". Zawieszenie też niczego sobie. Owszem ktoś powie u konkurencji mają jeszcze to i owo, tak ale jeszcze poza tym Toyota nadal trzyma niezawodność na przyzwoitym poziomie. Pragnę nadmienić iż mamy do czynienia z samochodem z segmentu "rodzinnego". Jest...
~Sajmon
Minivan Facelifting 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Jest to moje drugie Verso. Pierwszym przejechałem 200 tys. i postanowiłem wymienić na nowe. Pierwszym jeździłem 8 lat a ponieważ nie było większych problemów oprócz filtra cząstek stałych bo to był diesel wybrałem ponownie Verso tylko w benzynie bo nie ma tu wszystkich tych rzeczy które są w dieslu (FAP, dwumasa itp.)
~Paweł
Minivan Facelifting 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Auto spełnia oczekiwania naszej 5 osobowej rodziny. Jest wystarczające wygodne, pakowne szybkie i ma stosunkowo nieduże wymiary zewnętrzne dzięki czemu łatwo można sobie poradzić parkując w dużym mieście.
~saasiek
Minivan Facelifting 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Verso w wersji Prestige, z dodatkami typu skrzynia automat, parktronik, navi, 17" felgi, skóry, bi-kesnony, grzane stołki; sporo dodatków bezpieczeństwa w standardzie, ogólnie spoko; z minusów mało wygodny fotel kierowcy na dłuższej trasie, spalanie na poziome-akceptowalne, jestem zadowolonym użytkownikiem - oczywiście można żądać więcej, przy Toyocie wystarcza, to samochód rodzinny - i o to chodzi!
~Piotr
Minivan Facelifting 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Samochód kupiony raczej jako drugi do dalszych podróży dla 4 osobowej rodziny. Sprawadza się doskonale. Ilość miejsca w środku bardzo duża. Indywidulane fotele z regulacją wzdłużną i oparć w drugim rzędzie super. Do tego trzeci rząd dla systuacji awaryjnych.
Dziennik kosztów dla Toyota Verso Minivan Facelifting 1.8 Valvematic 147KM 108kW
7,7
~roninekgdansk
Minivan Facelifting 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Generalnie bardzo fajne auto i po liftingu na prawde ładne. Brakuje jednak czegoś co mogłoby nazwać je przełomowym lub oszaleć na jego punkcie. Porównywałem z C-Maxem (konsola jak ze star-treka i tańsze plastiki), Mazdą 5 (wąska tylna kanapa), Scenicem (żona odrzuciła ze względu na zegary) i wybrałem Toyote.
~Wojtek
Minivan Facelifting 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Super auto dla rodziny. Wygodny i bezawaryjny a to najważniejsze. Ja użytkuję na taxi i na tle innych marek do mechanika zajeżdżam tylko na wymianę oleju i filtrów.. Polecam.
~mwoj
Minivan Facelifting 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Bezawaryjny samochód z dużymi możliwościami wnętrza
~Wojtek
Minivan Facelifting 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Jeździ się przyjemnie i wygodnie. Bardzo dobra widoczność. Samochód jest miękki i dobrze reaguje na ruchy kierownicą. Silnik jak na razie bezawaryjny. Delikatny lakier.
Toyota Verso Minivan Facelifting