Lista ocen Toyota Verso (59) - Ergonomia

Na liście zabraknie 46 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~LafarM
Minivan Facelifting 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Trochę bałem się zegarów na środku, ale nie jest źle. Wszystko pod ręką Trochę bałem się, że tempomat jest w złym miejscu, ale jest OK.
~riesling
Minivan 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Znam lepsze sposoby na składanie i przesuwanie tylnych siedzeń. Szkoda że 2 i 3 rząd siedzeń nie jest wyjmowalny. Zagłówki mają tylko dwie pozycje regulacji
~almed
Minivan 2.0 D-4D 126KM 93kW
bez zarzutu ! jak toyota- intuicyjnie się obsługuje, ilość schowków powala! klimatyzowany schowek przed pasażerem- ukłon w stronę toyoty!
~Przemkos
Minivan 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Dla mnie ok, chociaż nie jestem nadmiernie wymagający. Znalazłoby się parę detali których można się przyczepić.
~Piotr
Minivan Facelifting 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Schowki niby są ale jakieś takie nieustawne. Do odłozeniu portferla zapomnij. Tak, schowki i półki to największa wada.
~ererka
Minivan Facelifting 2.0 D-4D 124KM 91kW
Przydałoby sie lepsze wyprofilowanie foteli w odcinku lędźwiowym. (brak regulacji tego odcinka nawet w wersji Prestige)
~Adalbertus
Minivan 1.6 Valvematic 132KM 97kW
w miarę normalnie, jak w każdym samochodzie, tylko zegary na środku mnie trochę wkurzają wizualnie ale da się z tym żyć...
~zenek
Minivan 2.0 D-4D 126KM 93kW
wszystko ok, wszystko pod ręką, dobre rozwiązania choćby chowanie rolety, płaska podłoga z tyłu, dobre fotele,
~Bodek
Minivan Facelifting 1.6 D-4D 112KM 82kW
Wszystko na miejscu, może poprawiłbym wskazanie temperatury na zewnątrz aby było cały czas.
~Sławek
Minivan Facelifting 1.8 Valvematic 147KM 108kW
W tej kwestii ilu ludzi i ile potrzeb tyle różnych propozycji, dla mnie ogólnie jest ok.