Lista ocen Toyota Verso (105)

~Novina
Minivan 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Bardzo dobra trakcja, bezpieczeństwo, bez problemu mieści trójkę dorosłych oraz dwa foteliki dzieci. Dodatkowe fotele w bagażniku ani razu nie były użyte, więc należy zastanowić się czy nie będzie Wam wystarczać wersja 5cio osobowa a bagażnik będzie większy o dodatkowe pojemne schowki. Świetna widoczność, jeśli możecie wybierajcie model z kamerą cofania, użyteczny gadżet. U konkurencji zapewne jest więcej schowków, jednak te w Verso...
~riesling
Minivan 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Ten samochód to nie rajdówka i to mi odpowiada. Czy jest to samochód rodzinny? Pewnie tak chociaż na małą rodzinę bo to wszak minivan;). Trochę mi brakuje przestrzeni bagażowej i na wakacje musiałem się zaopatrzyć w box. Byłem bardzo zaskoczony hałasem, a właściwie jego brakiem, przy jeżdzie autostradą z tym boxem, z szybkością ok. 120 km. Jak na razie, po 10 tys km, moje oceny są jak najbardziej pozytywne czego i Wam życzę.
~Sajmon
Minivan Facelifting 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Jest to moje drugie Verso. Pierwszym przejechałem 200 tys. i postanowiłem wymienić na nowe. Pierwszym jeździłem 8 lat a ponieważ nie było większych problemów oprócz filtra cząstek stałych bo to był diesel wybrałem ponownie Verso tylko w benzynie bo nie ma tu wszystkich tych rzeczy które są w dieslu (FAP, dwumasa itp.)
~zenek
Minivan 2.0 D-4D 126KM 93kW
przed zakupem należy sobie odpowiedzieć czy i do czego potrzebny mi jest taki przestronny i rodzinny samochód. Jeżeli masz dzieci, uprawiasz sporty zimowe, pływasz na desce, łowisz ryby czy wozisz duże przedmioty to jest to dobre rozwiązanie. Poza tym to TOYOTA
~Qirol
Minivan Facelifting 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Fajne, przestronne, rodzinne auto na długie trasy. W mieście duży promień skrętu i wysokie spalanie (10 L) obniżają jego ocenę.
~Piotr
Minivan Facelifting 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Samochód kupiony raczej jako drugi do dalszych podróży dla 4 osobowej rodziny. Sprawadza się doskonale. Ilość miejsca w środku bardzo duża. Indywidulane fotele z regulacją wzdłużną i oparć w drugim rzędzie super. Do tego trzeci rząd dla systuacji awaryjnych.
~Adalbertus
Minivan 1.6 Valvematic 132KM 97kW
silnik 1.6 132 dla bardzo spokojnych kierowców, dobrze , że ma 6 biegową skrzynie, za głośny ( da się z tym żyć) ale powinno być ciszej, dynamika pow. 3 tys. na zadowalającym poziomie, zmienne fazy rozrządu są trochę wkurzające, silnik pracuje lepiej pod obciążeniem, spalanie: trasa najniższy osiągnięty do tej pory wynik Warszawa- Płock 6.5 l, 2 osoby, 90-100 km/h, miasto korki Warszawskie 8.9 l. Ale na codzień udaje mi się często schodzić... (Silnik)
~ererka
Minivan Facelifting 2.0 D-4D 124KM 91kW
Auto dla osoby stonowanej potrzebującej wygodnego, nierzucającego się w oczy samochodu
~Andrzeju
Minivan 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Na ocenę aktualnego auta zawsze ma wpływ to czym się jeździło wcześniej. W porównaniu z moją poprzednią toyotą auris obecna oferuje wygodniejsze wnętrze, większy bagażnik ale też gorsze przyspieszenie, większe spalanie i gorsze niektóre drobiazgi
Dziennik kosztów dla Toyota Verso
6,6
7,8
~Verso
Minivan 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Fajnie, choć silnik nierozgrzany czasem denerwuje nierytmicznym odgłosem pracy. Elastycznośc - znacznie lepiej. (Silnik)