Oceny Toyota Yaris Hybrid

Najnowsze oceny Toyota Yaris Hybrid

4,1
~130rapid
Yaris Hybrid Hybrid 100KM 74kW
Bombonierka z niespodziankami. Diablo kosztowna. Pudełko ma zgrzebne, cały urok tkwi w środku, a smak niektórych pralin będzie niezapomniany. To wdzięczny, codzienny przemieszczacz dla entuzjastów technologii, ale nie dla fanatyków dynamicznej jazdy. Cyborg, który wszystko robi dobrze, lecz nie ma pasji, iskierki ognia, ducha zabawy z krętą drogą. Poza zespołem hybrydowym, w gruncie rzeczy Yariska jest analogowa i konserwatywna. Jednak...
~Muki
Yaris Hybrid Hybrid 100KM 74kW
Do miasta super, wygodnie łatwo się jeździ, tym bardziej z skrzynią automatyczną. Mało pali, małe usterki( w ciągu dwóch lat ale przy ponad 60 000 km jednie łożysko tylne do wymiany, tu był problem kupnem , jedynie w salonie plus wiadomo klocki, ewentualnie tarcze.) Generalnie auto na co dzień pokonywało ponad 120 km , jeżdżone na wakacje do Chorwacji i kilka razy na polskie morze. Największy minus to blacha, proponuje zakonserwować jak stoi...
1,1
~Nykiel
Yaris Hybrid Hybrid 100KM 74kW
Bateria bardzo szybko nie daje rady. Zresztą jeśłi ktoś uwierzył, że jest inaczej (tak jak ja ) był naiwny. Zreszta wystarczy spojrzeć jak zachowuja sie baterie w telefonach, które przecież sa najnowoczesniejsze z możliwych. Słabe wykonanie wnętrza, po 100 000 elemnty wnętrza skrzypia i trzeszczą. Słabe zawieszenie i prowadzenie auta. Dużo drobnych usterek
~D
Yaris Hybrid Hybrid 100KM 74kW
To nasza pierwsza hybryda i pewnie nie ostatnia(auta uzywa zona z niegasnacym usmiechem na twarzy gdy wsiada do samochodu).Silnik elektryczny doskonale wspolpracuje ze spalinowym dajac temu autku sporego "kopa".Przyzwoity moment obrotowy dostepny juz od startu.Samochod godny polecenia choc w Polsce do tego typu nowinek podchodzimy sceptycznie-calkowicie niepotrzebnie
~bimarket
Yaris Hybrid Hybrid 100KM 74kW
Nie mogę dać innej oceny jak bdb! Po przebiegu ponad 90tyś.km autko można poznać nad wyraz dobrze. Zalety i wyposażenie wielokrotnie rekompensują drobne niedoskonałości.
~Wiesław
Yaris Hybrid Hybrid 100KM 74kW
Nie ma ideałów, ale ponieważ nie wiem do czego miałbym się przyczepić daję maksymalną ocenę.
3,6
~watpliwy
Yaris Hybrid Hybrid 100KM 74kW
W zasadzie super, ale dużo pali: 5-5.5 w mieście, trochę poniżej 5 za miastem. Miało być dużo, dużo mniej. (Silnik)
~Krzysztof P
Yaris Hybrid Hybrid 100KM 74kW
Praca silnika to chyba bardziej sposób pracy wariatora (Silnik)
~jl2205
Yaris Hybrid Hybrid 100KM 74kW
Jest to moja czwarta Toyota,wymieniałem tylko płyny eksploatacyjne,filtry i gumki wycieraczek.Samochód tej marki nigdy mnie nie zawiódł. (Bezawaryjność (poważne usterki))