Lista ocen Toyota Yaris Hybrid (7) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 2 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~D
Yaris Hybrid Hybrid 100KM 74kW
Tym samochodem trzeba nauczyc sie jezdzic ekonomicznie.Warto uzyc przelozenia "B"gdy jedziemy z gorki,wtedy doladujemy akumulatory i na prostej znowu mamy 2 km jazdy za darmo.Czasem trzeba mocniej acz delikatnie rozpedzic samochod tyko po to by gaz "odpuscic"i dac szanse podladowac aku...potem znowu jazda za darmoche...
~bimarket
Yaris Hybrid Hybrid 100KM 74kW
Nadal kłania się styl jazdy, bo mimo że jest to hybryda oczywistym jest że jeżeli kierujący nie będzie należycie korzystał z dobrodziejstw jej zasady działania auto w mieście spali nawet powyżej 6 litrów. Moja średnia w mieście: 3,7-3,9 a zimą: 4,4 -4,6 litrów /100 km ..wcale nie jestem zawalidrogą. ..tak myślę :)
~130rapid
Yaris Hybrid Hybrid 100KM 74kW
Jeśli liczyć tylko paliwo, wychodzi bajecznie. 15-17 zł za 100 km. Świnkę-skarbonkę łupią jednak przeglądy co 15 tys. km i pełne ubezpieczenie. Zużycie paliwa wzrasta przy niższych temperaturach procentowo dużo bardziej niż w mniej efektywnych energetycznie autach.
~Wiesław
Yaris Hybrid Hybrid 100KM 74kW
Jak na nowy samochód - pomijając cenę zakupu - fantastycznie. Spalanie o 33% mniejsze niż poprzedni mniejszy samochodzik z mniejszym silnikiem
~Krzysztof P
Yaris Hybrid Hybrid 100KM 74kW
Spalanie ok 1 l więcej od wartości katalogowych, ale 4 z kawałkiem to dobry wynik
~Muki
Yaris Hybrid Hybrid 100KM 74kW
w zasadzie wymiana części zużywających się ( klocki,tarcze)
~watpliwy
Yaris Hybrid Hybrid 100KM 74kW
Dla mnie za dużo pali, miało być mniej.