Lista ocen Toyota Yaris Hybrid (6) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 3 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~D
Yaris Hybrid Hybrid 100KM 74kW
Technologia hybrydowa przestala byc droga a jakosc wykonania Yarisa bardzo mi odpowiada.W rubryce spalanie tworcy tej strony nie przewidzieli ze srednie minimalne spalanie moze byc mniejsze niz minimalne spalanie w trasie(wyswietla sie komunikat ze wartosci jakie wpisuje sa bledne)W miescie przy oszczednej jezdzie 3,8 a w trasie przy oszczednej jezdzie 5.W trasie przy predkosci 90,100 km/h silnik elektryczny sie nie wlacza wiec i spalanie musi...
~bimarket
Yaris Hybrid Hybrid 100KM 74kW
Ogólnie : bardzo korzystny zakup szczególnie do jazdy po mieście ale nie tylko. Hybryda oferuje znacznie więcej już w podstawowym wyposażeniu niż odpowiednik ze zwykłym silnikiem, a przy średnim przedziale wyposażenia masz już automatyczną klimatyzację DWUSTREFOWĄ. Niektóre auta segmentu wyżej wciąż tego nie oferują mimo że przeciętny standard z roku na rok się podnosi.
~130rapid
Yaris Hybrid Hybrid 100KM 74kW
Kosmiczne ceny nowych i używanych Yarisów HSD dotkliwie kłócą się z centusiowym zabezpieczeniem antykorozyjnym nadwozia i taką-sobie jakością niektórych elementów.
~Wiesław
Yaris Hybrid Hybrid 100KM 74kW
Koszt zakupu jest dosyć wysoki - ale ja preferowałem wydać więcej, by potem wydawać mniej.
~watpliwy
Nie warte tej ceny.