Lista ocen Toyota Yaris Verso 1.4 DI 75KM 55kW 2001-2005 (7) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~beata
Verso 1.4 DI 75KM 55kW
oceniając przestrzeń auta powinniśmy do pięciu punktów dołożyć jeszcze jeden, zarówno z przodu jak i z tyłu jest bardzo dużo miejsca, jest to niewątpliwie największa zaleta samochodu , olbrzymim plusem jest też to, że siedzi się wygodnie, wysoko, nogi ułożone pod kątem prostym, wszyscy znajomi dziwią się ,że pomimo wyglądu z zewnątrz na mały samochodzik, w środku jest tak dużo miejsca , no i bagażnik , dla mnie kobiety super, torby z zakupami...
~marcin35265
Verso 1.4 DI 75KM 55kW
Jak to piszą o tym aucie do pułki nie zobaczysz nie uwierzysz, sam się zdziwiłem ze w aucie które ma 3,89m można z powodzeniem euro paletę wozić i to na ponad metr wysoką, w firmie nasz VW Caddy Maxi nie był w stanie zmieścić takiej palety, a do małej Toyoty się zmieściła dzięki bardzo niskiej podłodze, co bardzo ułatwia załadunek i rozładunek auta. dzięki temu mamy też ogromną ilość miejsca w środku.
~krsys
Verso 1.4 DI 75KM 55kW
Tu, mistrzostwo świata. Kto nie siedział nie zrozumie. Taki maluch a więcej mogę załadować niż do subaru forestera, przy czterach osobach - sprawdzone! Podwójna podłoga i trochę głowy i można z dziećmi załadować się na wczasy z wanienką i pieluchami. Siedzi się wygodnie, polecam dla ludzi z kłopatami z kręgosłupem.
~Ketrab
Verso 1.4 DI 75KM 55kW
Tu można pisać i pisać. Teraz gdy mam wsiąść do innego auta czuję przytłoczenie i klaustrofobię z powodu niskiego sufitu. Auto idealne dla każdego, nawet wysokiego (kolega ma 1.87 i powiedział, że pierwszy raz czuje się komfortowo zarówno z nogami jak i z głową). Pasażerowie z tyłu mają dużo miejsca na nogi.
~Yaris Verso
Verso 1.4 DI 75KM 55kW
W miarę dobrze. Niewygodne tylne siedzenia(ławeczka). Z przodu dużo miejsca i dobre duże fotele jak na tę klasę.
~husky11@wp.pl
Verso 1.4 DI 75KM 55kW
Rewelacja z przodu jak i z tyłu. Żadnych problemów z wsiadaniem i wysiadaniem.
~KM
Bardzo dużo miejsca .