Lista ocen Toyota Yaris II Hatchback 5d 1.0 VVT-i 69KM 51kW 2005-2011 (41) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 58 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~voy_tec@o2.pl
Hatchback 5d 1.0 VVT-i 69KM 51kW
W ciągu jednego roku miałem 5 wizyt w serwisie w sprawie świecącej sie kontrolki od poduszki powietrznej, serwis nie do konica wiedział co dzieje sie z samochodem. Dodatkowo zamontowany centralny zamek tłucze sie w drziach przy zamykaniu, w serwisie poprawili to, ale powiedziano mi, ze to moze sie powtórzyc. Mogło by być lepiej.
~JA
Hatchback 5d 1.0 VVT-i 69KM 51kW
Sprzęgło pało po około 45000 km serwis oczywiście się przepychał (zostało wymienione przy 63000 km), Notorycznie psują się czujniki ABS-u, akumulator wymieniony, Przegub wymieniony przy 54000 km, Niestety początki rdzy.
~mncn
Hatchback 5d 1.0 VVT-i 69KM 51kW
Ponownie auto nudne do utraty tchu. Poza drobną przygodą z klątwą teściowej nic się nie udało zepsuć. Auto jeździ jak zaczarowane. Choć nie - jest wada, wadą jest to że trudno coś wpisać w tą rubrykę.
~Grzegorz
Hatchback 5d 1.0 VVT-i 69KM 51kW
Długo się zastanawiałem co tutaj wpisać. Auto nie ma wad jeśli chodzi o usterkowość. Co jest największym jego mankamentem? Nie ma on słabych stron jak na autko tej klasy
~czuły Jacek
Hatchback 5d 1.0 VVT-i 69KM 51kW
Bardzo miękki lakier - można go zarysować paznokciem i zmatowić po paru myciach. Chropowate, bardzo podatne na zarysowania, tandetne plastiki - być może najsłabszy punkt Yarisy.
~Vadik K.
Hatchback 5d 1.0 VVT-i 69KM 51kW
Oprocz drobnych ustereczek i troszke delikatnej blachy jest naprawde super autko :)nie mialem do 39000 zadnych usterek oleju nie bral w ogole .
~Krzysztof Jerzyna
Hatchback 5d 1.0 VVT-i 69KM 51kW
po 110tyś łożyska w skrzy biegów 2tyś. Sprzęgło kompletne 2 tyś zł. Ogólnie nie polecam serwisów Toyoty, zdzierają pieniądze i często trudno im wykrć usterkę.
~instruktor
Hatchback 5d 1.0 VVT-i 69KM 51kW
jedyna powazna usterka bylo pekniecie w lewym gornym rogu szyby przedniej. bylo to zima -25c na dziurawej drodze
~dodoni
Hatchback 5d 1.0 VVT-i 69KM 51kW
wymiana komputera zle wskazania ilości km do przejechania, wymiana stacyjki brak mozliwosci w wlozeniu kluczyka
~wlladis
Hatchback 5d 1.0 VVT-i 69KM 51kW
wymian 2 zarowek postojowych. uszkodzenie uszczelki rury wydechowej wymiana lozyska i piasty kola tylnego prawego
Toyota Yaris II Hatchback 5d