Lista ocen Toyota Yaris III (84) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 81 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~130rapid
Hatchback 5d Hybrid 100 74KM 54kW
I tutaj rozczarowanie. Ten samochód jest bezwypadkowy i bezkolizyjny, ale cóż... Yaris jest francuską francą. ;) Kilka podejść zajęło poszukowanie nieszczelności klimatyzacji. Udało się znaleźć głęboko schowaną rurkę, pękniętą bez udaru zewnętrznego. Po zimie zatarł się zacisk prawego tylnego hamulca. Czasem fungują blendy w reflektorach, zwłaszcza w prawym. Z prawej strony deski rozdzielczej siedzi kornik i niekiedy trzeszczy na dziurach. Na...
~LStela
Hatchback 5d 1.0 VVT-i 69KM 51kW
usterki praktycznie się nie zdarzają. Natomiast jak się już zdarzą, to... trzymaj się panie za kieszeń. Kilka lat temu w Yaris I w zimie uszkodziłem zamek bagażnika - próbowałem na siłę otwierać kluczykiem zamarznięty zamek. Koszt wymiany to 360zł. Z tego samego powodu złamałem ramię wycieraczki tylnego okna. W ASO za taki kawałek plastiku zażyczyli sobie ponad 200zł. Zamiennik kosztował mnie 20zł... Nie daj boże, jak walnie coś w silniku....
~Tomi
Hatchback 3d 1.0 VVT-i 69KM 51kW
Usterek było mało ale te co byly, były dość nietypowe. 1.Nie mogłem otworzyć maski ze względu na zamarznięcie i przyklejenie sie gumy na rancie wewnątrz maski. Trzeba było rozgrzać silnik. 2. Akumulator wytrzymał 2,5 roku. Mimo małego mrozu gdy auto nie było używane nie odpalił. Auto posiada dużo elektroniki np. GPS i mobilne eye. 3. Zacinająca sie klapa bagażnika.
~Łukasz
Hatchback 5d 1.0 VVT-i 69KM 51kW
do aktualnego przebiegu 21800km nawet żarówki nie dotykane, choć drobną skazę należy odnotować. Ponownie lakierowana tylna klapa (na gwarancji) - jest problem w pierwszych rocznikach z mocowaniem listwy na tylnej klapie - przeciera lakier. Poza lakierowaniem, nowe mocowanie listwy - ponoć problem to rozwiązuje (zobaczymy)
~kota
Hatchback 5d 1.33 Dual VVT-i 99KM 73kW
Nie, że jestem kobietą, ale za mało podręcznych schowków. Pozostaje tylko boczna kieszeń w drzwiach, schowek w desce rozdzielczej i malutki (niezbyt udany) przy drążku zmiany biegów (fachowe określenie pewnie jest inne, ale nie muszę się na wszystkim znać), z którego większość drobiazgów wylatuje przy ostrym hamowaniu. Brrrr....
~Yyy
Hatchback 5d Facelifting 2017 1.5 Dual VVT-iE 111KM 82kW
Auto mam pół roku, więc nie mam co się tu rozpisywać, ale wszystkie moje poprzednie (i aktualne) Toyoty były i są absolutnie bezawaryjne. Nic, null, zero. Może głupio to brzmi, ale w sumie czemu mam nie chwalić skoro od wielu lat jestem bardzo zadowolony posiadaczem różnych Toyot?
~max81
Hatchback 5d Facelifting 1.0 VVT-i 69KM 51kW
Auto non stop kopie prądem ze stacyjki, pali ładowarki do telefonu jedna po drugiej, w serwisie stwierdzili ten typ tak ma. przy zawracaniu na pełnym skręcie kierownicy da się usłyszeć stukanie w kole, serwis na to że w Aurisie stuka głośniej. do tej pory zdążył spalić żarówkę.
~faziasty
Hatchback 5d 1.33 Dual VVT-i 99KM 73kW
Jak daję prawie 60.000 za samochód tej klasy to powinien mi nie powiem co robić. Tymczasem w ciągu niecałego roku żarówki (po 3 miesiącach dwa stopy nagle się spaliły), w drzwiach coś mi lata luzem i się tłucze, skrzypiące pedały. To pierdoły, ale ciągłe wizyty w serwisie drażnią.
~Kierowca
Hatchback 5d 1.0 VVT-i 69KM 51kW
Za wcześnie na ocenę niezawodności Samochód mam dopiero dwa lata. Kilka razy wjechałem w polskie dziury przy znacznej szybkości ale na szczęście felga i opona są całe. W kabinie nie było to zbyt odczuwalne ale niektóre wyrwy były prawie do łydki.
~Tomasz
Hatchback 5d Facelifting 2017 1.5 Dual VVT-iE 111KM 82kW
Zdaża się przy tankowaniu, że pistolet dystrybutora co chwilę odbija i ciężko jest zatankować. Zdażyło sie na kilku stacjach, więc nie w pistolecie problem. Zdaje się, że coś jest nie do końca OK z odpowietrzeniem zbiornika.