Toyota Yaris III - Oceń swoje auto

lista silników Toyota Yaris III
Hyb Hybrydowe
Mniej

Oceny Toyota Yaris III

7 % lepiej niż w segmencie Auta małe ( 3,97 )

dodano 14.05.2017 przez

'Nowa' yaris prezentuje sie bardzo dobrze, przynajmniej w pakietach ktore posiadam (wszystko poza tempomatem, czujnikami deszczu i automatycznym hamowaniem), a 'nowa' bo w momencie pisania tego komentarza juz facelifting przeszła. Auto bardzo ekonomiczne, jak postaram sie to 3.4l idzie osiągnąć (mimo zapowiadanych 3.6l) na odcinku 150km~. Jednakże duzo zalezy od drogi, czy pod górkę, czy pod wiatr, czy dziury... Ale wtedy 4.2 spala. Pod wzgledem miejsca - 5 osob mieści, nie 5'ciu chłopa (chodz wejdzie ale za wygodnie nie maja) ale 3'ka dziewczyn spokojnie siedzi z tylu, nawet nie na ścisk. Fotele dosyc wygodne, na dłuższe trasy jak ktoś lubi jazdę eko - moze byc, jak nalezy do tych co lubią jeździć 160-tir-80-tir zjeżdża-160 to palić potrafi wiecej niz moje Porsche... Ale mimo wszystko silnik 1.5... Dodatkowo chuczy przy wysokich obrotach, jak to bezstopniowa skrzynia. Trudno mi zrozumieć ludzi co piszą jak to oszukują producenci ze spalaniem (hybrydę obecnie w wiekszosci biorą ludzie ze względu na ekonomie), co przesiedli sie z jakiegoś dieasel'a 130km + i dziwią sie ze przy jeździe 140 km auto nie pali zapowiadanych 3.9l... Albo w miescie nie potrafią zejść poniżej 5.5l. W miescie odpowiednio operując autem bez problemu do 2.5l schodzę (przejazd przez prawie cały wroclaw). Ogolem pod względu całokształtu polecam auto, spełniło moje oczekiwania i jest warte swej ceny, jeździłem nowa c-Hr i auris hybrid, i mimo wszystko z tej 3'ki najbardziej yaris przypadła mi do gustu.

dodano 23.02.2014 przez

Proponuję tym którzy wystawiają negatywną ocenę o uzasadnienie. Każdy może sobie tak generować negatywy będąc np. przedstawicielem konkurencji :) Według mnie jest to wprowadzanie przyszłych nabywców w błąd. Jestem właścicielem już 2 samochody tej marki i tego modelu. Muszę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolona zarówno z pierwszego jak i drugiego modelu, chociaż ten ostatni jest zdecydowanie bardziej przestronny, elegancki i dynamiczny. Określenie "muł" jest zdecydowanie nieadekwatne do tego auta- ale cóż zrobić, jak jeden z drugim niedoświadczony laik wystawia oceny dla zabawy. Aktualna wersja toyoty yaris jest moim 3 samochodem i jestem z niego bardzo zadowolona. W związku z tym, że robię dziennie około 120-200 km, potrzebowałam niezawodnego samochodu i ten właśnie takim jest :)

dodano 25.02.2015 przez

Samochód jest po prostu rewelacyjny i na prawdę warto poczekać na niego w salonie. Choć kwestia wyglądu to sprawa gustu, mnie osobiście samochód się bardzo podoba. Oryginalna i wyróżniająca się stylistyka jest wg mnie atrakcyjna, do tego fajne ledowe lampy fajnie się komponują. Jak na miejskie-podmiejskie auto sprawdza się rewelacyjnie. Silnik nie dość, że oszczędny to do tego cichy. Oczywiście wynik deklarowany 3,2 dość trudno osiągnąć (ale możliwe), natomiast przy normalnej, dynamicznej jeździe po mieście spali ok 4,5 litra. To naprawdę dobry wynik w porównaniu z tym co oferuje. Bardzo dobrze wyposażony na tą klasę i te pieniądze. Moim zdaniem najrozsądniejszy wybór w tej kategorii samochodów i cenie .

dodano 21.03.2016 przez

Samochód otrzymałem na czas naprawy. Yariska nie spełniła moich oczekiwań. Spalanie w mieście na poziomie 4,7 (obiecane 3.1) i trzeba się postarać aby takie spalanie osiągnąć, jazda na kapelusznika wymagana. aby podładować baterie należy podjeżdżać do skrzyżowania hamując silnikiem. Spalanie średnie 5,4 (obiecane 3,1), spalanie na trasie 5,7 (obiecane 3,1). testowe spalanie na autostradzie na odcinku 30 km, średnia prędkość 140 km/h - spalanie 6,7. Przy prędkości 140 km/h kierownica lekko drży. Wykończenie jak na ten segment jest ok. Minusem są odgłosy z bezstopniowej skrzyni biegów, skrzynia mocno wyje przy przyśpieszaniu.

dodano 15.06.2017 przez

Autko wygląda zadziornie. Przez przejechane 8000km żadnych uwag. Silniczek dynamiczny i ekonomiczny ze względu głównie na LPG. Auto dla kobiety lub pary. Bardzo żwawe, ciche i wygodne. Duży plus za skrzynie 6 biegową. Klimatyzacja daje radę nawet w gorące dni. System audio bardzo ładnie, gra:) Świetnie działająca kontrola trakcji-zimą miałem okazję się przekonać. Autko, na pewno nie jest zawalidrogą, ale królem autostrad nie będzie. W mieście sprawdzi się idealnie; zwrotne, dynamiczne, ładne. Jedyny minus to piękna kierownica która ładnie wygląda, ale została obszyta czymś przez co ręcę okropnie się pocą w cieplejsze dni.

dodano 22.07.2014 przez

O ile jakość jak zwykle bez zarzutu, to auto zdecydowanie gorsze od Yaris I jeśli chodzi o projekt. Wkurza mnie wiele dodanych nowych elementów. Np. nie można mieć otwartych drzwi i włożonego kluczyka do stacyjki, bo piszczy. Niezapięte pasy - piszczy. Standardowo pojazd jest sprzedawany bez koła zapasowego (jest wyposażeniem dodatkowym. W porządku, ale bez koła zapasowego, po włożeniu ciężkiego bagażu do bagażnika cienka mata zapada się do środka i łamie. Trzeba to przerobić we własnym zakresie. Mimo wielu drobnych mankamentów i zacofania w stosunku do Yaris I auto jest nadal godne polecenia.

dodano 29.12.2016 przez

Jestem bardzo zadowolony z tego samochodu dlatego dodaje tą opinię. Autem jeżdżę od nowości. Samochód kupiłem w salonie. Przy zakupie mocno się zastanawiałem czy wybrać diesla czy benzynę głównie ze względu na wysoką różnicę w cenie. Ale jazda próbna dieslem rozwiała moje wątpliwości. Benzyną jeździłem przez 6 lat i zawsze chciałem spróbować diesla. Jazda dieslem jest o wiele bardziej ciekawa niż benzyną. Czuć dużą dynamikę od najniższych obrotów. Prędkość maksymalna to pewnie kolo 190. Ja jechałem najwięcej 180. No i spalanie conajmniej 2 litry mniej niż benzyna.

dodano 05.04.2014 przez

Ogólnie samochód bardzo dobry, dość cichy, zawieszenie przez 58tyś zero problemów, silnik żwawy i energiczny do miasta, powyżej 3 tyś obrotów dostaje kopa ( 1,33) Negatywne komentarze piszą chyba ludzie którzy nigdy nim nie jechali a wiem co mówię bo jeździłem 2 lata Yarisem II a teraz kolejne 2 lata od nowości Yaris III ładniejszy większy lepiej wykonany...wszystko na plus. Auto użytkuje na nauce jazdy więc wytrzymuje trudy codziennej pracy. Szczerze polecam ! Minus to trochę za drogie uważam że ceny powinny być od 36tyś do max 42 ...no ale cóż to Toyota :)

dodano 10.10.2013 przez

Potrzebowałem niedrogiego w utrzymaniu auta dla rodziny 2+1 (+1 w chwili zakupu 1,5 roku) w większości do jazdy po mieście (Warszawa). Wybór padł na Yarisa 1.0 trochę przypadkiem gdy zobaczyłem to auto w komisie przy salonie Toyoty i do niego wsiadłem. Urzekł mnie przestronnością, a następnie prowadzeniem i zawieszeniem (wszystko oczywiście w odniesieniu do klasy auta, nie jest to przestronność Scenica czy prowadzenie BMW). Po dodaniu małego spalania i prawdopodobnej niezawodności Toyoty zdecydowałem się i jestem zadowolony.

dodano 22.08.2012 przez

Yaris III na pewno lepiej wygląda niż poprzednicy przód samochodu zdecydowanie zmienił się na plus. Środek jak zwykle funkcjonalny i przestrzenny w trójce niema już tylu schowków za którymi zresztą nie tęsknie. Najważniejsza sprawa to licznik znajduje się w prawidłowym miejscu i wygląda naprawdę przejrzyście- należę do osób które nie przepadały za wyświetlanym prędkościomierzem. Wnętrze jest bardziej eleganckie niż w starszych jarkach. Radio gra dużo lepiej i można podpiąć pendrive. Polecam