Oceny Toyota Yaris III

pon-pt: 10:00 - 18:00, sob: 9:00 - 14:00

Najnowsze oceny Toyota Yaris III

~olsen egon
Toyota Yaris III
świadomie kupiłem auto z tym silnikiem. więc dałem doskonale
~ ;(
Toyota Yaris III
w każdym autku są jakieś niedociągnięcia, zawsze były i będą bo tu liczy się sztuka i tyle.
~jonny
Toyota Yaris III
Yaris III na pewno lepiej wygląda niż poprzednicy przód samochodu zdecydowanie zmienił się na plus. Środek jak zwykle funkcjonalny i przestrzenny w trójce niema już tylu schowków za którymi zresztą nie tęsknie. Najważniejsza sprawa to licznik znajduje się w prawidłowym miejscu i wygląda naprawdę przejrzyście- należę do osób które nie przepadały za wyświetlanym prędkościomierzem. Wnętrze jest bardziej eleganckie niż w starszych jarkach. Radio...
~faziasty
Toyota Yaris III
Jest okej, ale nie za takie pieniądze. Autko nie daje frajdy z jazdy, nie ma przytulnego wnętrza, nie zachwyca wyglądem, ekonomiczne nie jest. Niby też nie jest w niczym takie złe, ale po prostu też niczym nie zachwyca. Nijakość i nuda.
~Joanna
Toyota Yaris III
Proponuję tym którzy wystawiają negatywną ocenę o uzasadnienie. Każdy może sobie tak generować negatywy będąc np. przedstawicielem konkurencji :) Według mnie jest to wprowadzanie przyszłych nabywców w błąd. Jestem właścicielem już 2 samochody tej marki i tego modelu. Muszę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolona zarówno z pierwszego jak i drugiego modelu, chociaż ten ostatni jest zdecydowanie bardziej przestronny, elegancki i dynamiczny....
~Krzysiek
Toyota Yaris III
Bardzo fajne autko do miasta, ekonomiczność bije inne auta na głowę, nie licząc diesli.
~jamax
Toyota Yaris III
Krótki, zwinny i obszerny w środku. Pasażerowie z tyłu też nie będą narzekać. Jedynie > 180 cm głowa dotyka podsufitki. 9 poduszek, kompletny, kapitalny system audio w ramach toyota touch, świetna współpraca z telefonem komórkowym, świetna kamera cofania, kontrola trakcji i stabilizacji toru, wygodne fotele z dobrym trzymaniem bocznym
~kota
Toyota Yaris III
Wnętrze samochodu, biorąc funkcjonalność, oceniam na 4 (w skali 1-4). Wykończenie - materiały HM.. (plastiki zbyt miękkie, pozostają rysy), kolorystyka i faktura tapicerki niezbyt udana i tu plus dla Yaris II. Sylwetka zewnętrzna może budzić kontrowersje I tak jest u mnie. Yaris II był dla mnie samochodem z charakterem. Yaris III przypomina mi z przodu ... sama nie wiem co.
Dziennik kosztów dla Toyota Yaris III
6,2
~tadek
Hatchback 5d 1.4 D-4D DPF 90KM 66kW
Toyota Yaris III
ogólnie samochód jest dobry ale ten ekran dotykowy to porażka wielka(jak jest ciemno to ok ale dzień i słońce świeci to nic niewidać.
~Piter
Toyota Yaris III
Dopiero początek jazdy ale co można się spodziewać po takim małym samochodzie. Silnik na postoju troszkę się trzęsie ale podczas jazdy już praca silnika jest normalna. Spalanie 5.6 do 7.0 kupiłem z myślą że malo bedzie spalac paliwa i zero usterek oczywiście tylko na krótkie trasy.