Lista ocen Toyota Yaris III (103) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 62 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~grejanko
Hatchback 5d 1.0 VVT-i 69KM 51kW
Z przodu doskonale z tyłu kanapa profilowana na dwóch pasażerów - b. utrudnia przewóz 3 osób choć przestrzeń na to jest. Profil siedziska i oparcia powinien być neutralny.
~Matys
Hatchback 3d Facelifting 1.33 Dual VVT-i 99KM 73kW
Pozytywnie zaskoczony. Mam 193cm wzrostu i jest mi mega wygodnie. Mnóstwo miejsca nad głową, na nogi. Rewelacja. Inna sprawa że jeżdzę ja plus pasażer.
~awas4
Hatchback 5d Facelifting Hybrid 100KM 74kW
Jak na auto segmentu B miejsca jest sporo. Mam 186cm i bez problemu mieszczę się z przodu i z tyłu. Tylko bagażnik mały.
~awas4
~Olaf
Hatchback 5d 1.4 D-4D DPF 90KM 66kW
Miejsca jest sporo jak na samochód tej klasy. Sporo więcej niż w yaris drugiej generacji. Bagażnik również jest większy.
~Bartek
Hatchback 5d 1.33 Dual VVT-i 99KM 73kW
Jak na segment B jest zaskakująco dużo miejsca w kabinie. Siedzi się wygodnie zarówno na miejscu kierowcy jak i pasażerów.
~Michał
Hatchback 5d Facelifting Hybrid 100KM 74kW
Jest sporo miejsca i z przodu i z tyłu. Minus duży za skąpą możliwość regulacji kierownicy (tylko trochę w pionie i poziomie)
~Luki
Hatchback 5d 1.0 VVT-i 69KM 51kW
Wnętrze trochę za niskie dla wyższych osób. Sama przestrzeń wystarczająca jak na tą klasę (oczywiście max. dla 4 osób).
~Krzysiek
Hatchback 5d 1.0 VVT-i 69KM 51kW
Dużo miejsca z tyłu na nogi nawet po odsunięciu przednich fotelów maksymalnie do tyłu. Niestety u konkurenta (Corsa) jest zbyt ciasno.
~Robert
Hatchback 5d 1.33 Dual VVT-i 99KM 73kW
Jak na auto o tych gabarytach lepiej nie trzeba. Z przodu extra, a z tyłu, dla dwóch osób, tez jest bardzo wygodnie.